
Pronájem bytu 2+kk • 39 m² bez realitkyNovákových, Praha - Libeň
Máte o nabídku zájem?
Ušetřete 18 700 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.
Nabízím k pronájmu atypický loftový byt o rozloze 39 m², s dispozicí 2+kk v Praze 8. Ložnice je umístěna v otevřeném patře nad hlavním obytným prostorem. Byt je orientován na západ, takže nabízí dostatek denního světla. Vytápění je zajištěno dálkově – vlastní kotelna v domě.
Byt je zařízen kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči (sklokeramická varná deska, trouba, lednice, pračka). Dále je v bytě kompletní nábytek dle fotografií (po dohodě lze část odstranit). Byt je vhodný pro jednu osobu nebo pro pár.
Dům má vnitroblok s dvorkem se zelení využitelný k příjemnému posezení.
Byt je jen 2 minuty pěšky od metra Palmovka. V blízkosti najdete veškeré služby – obchody, restaurace, MHD, lékárny. Na procházky ideální Thomayerovy sady nebo stezka podél Vltavy směrem do Troji.
Hledám NEKUŘÁKY.
Možnost nastěhování od 1.2.2026
Nájemné 18.700 kč
Poplatky: 2950 Kč (1 osoba), každá další osoba: + 500 Kč
Elektřina se převádí na nájemníka (aktuálně cca 900 Kč)
Vratná kauce: 2 nájmy
Při podpisu smlouvy: 1. nájem + kauce
V případě zájmu prosím napište několik základních informací o sobě (počet osob, zaměstnání apod.). Ráda se s vámi domluvím na osobní prohlídce.
V okolí nemovitosti najdete
Máte o nabídku zájem?
Ušetřete 18 700 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.














