Prodej bytu 4+kk • 106 m² bez realitky, Bádensko-Württembersko
Tento exkluzivní 4,5-pokojový přízemní byt se nachází v rodinném domě postaveném v roce 2015 v jižní části města Ravensburg. Byt zaujme luxusním interiérovým vybavením.
Zvláštním lákadlem je prostorná terasa s přibližně 150 m² velkou zahradou.
Lokalita umožňuje vše na dosah: pekárnu, řeznictví, několik obchodů, 2 jesle, 1 školu, čerpací stanici, autobusovou zastávku přímo před domem a centrum města vzdálené pouhých 800 m.
Byt je možné převzít krátkodobě po dohodě.
Ravensburg je okouzlující město s dobře rozvinutou infrastrukturou. Centrální poloha v jižní části Ravensburgu nabízí vynikající dostupnost veřejné dopravy a obchodů pro každodenní potřeby. Mnoho zelených ploch a volnočasových možností v okolí zvou k odpočinku. Blízkost škol a zdravotnického zařízení dokonale doplňuje atraktivní obytné prostředí.
• Joka dubový parketový podlahový systém s lištami z masivního dřeva
• Podlahové vytápění
• Vysoké stropy (2,60 m)
• 7,5 m široká okenní stěna, která se táhne přes celý obývací a jídelní prostor a nabízí krásný výhled do zahrady, vybavena vysoce kvalitní zdvihací posuvnou dveří (2,5 m široká)
• Přizpůsobená a do stropu zabudovaná závěsová lišta po celé délce okenní stěny v obývacím pokoji
• TV a LAN připojení ve všech ložnicích
• Vysoce kvalitní síťky proti hmyzu (firma Blersch) na všech oknech a plisovaná posuvná dveře v obývacím pokoji
• Jemná omítka na stěnách a malířský potah na stropech
• Prostorný, otevřený prostor pro vaření, jídelnu a obývací pokoj s kvalitní, prostornou kuchyní včetně spotřebičů a indukční varné desky značky Bora (v ceně zahrnuto)
• Velmi široké dveře v bytě a pokojích: bezbariérové a vhodné i pro vozíčkáře, od vstupu do domu až do zahrady
• Velká sprchová kabina s dešťovou sprchou značky hansgrohe
• Dvojitý umyvadlový set v koupelně a samostatný umyvadlový set ve WC s nástavnými umyvadly a senzorovými kohoutky značky Grohe
• Masiv postavená zahradní chalupa ve zpracování WPC (cca 8 m²) s uzamykatelným oddělením
• Všechna okna jsou vybavena elektrickými žaluziemi
• K dispozici je prostorný sklepní oddíl, prádelna a 2 sklepy na kola
• Parkovací místo v podzemní garáži
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.











