
Pronájem bytu • 55 m² bez realitkynáměstí Olgy Scheinpflugové, Praha - Hlubočepy
náměstí Olgy Scheinpflugové, Praha - HlubočepyMHD 2 minuty pěšky • Vybaveno • VýtahNájemné i poplatky platí pro pronájem na 12 měsíců. Tuto nabídku je však možné si pronajmout přes Flatio již od 1 měsíce. Administrativní poplatek je pro kratší pronájmy nižší. Pronájmy kratší než 6 měsíců jsou vždy bez kauce.
2+kk s výhledem, 15 min do centra. Moderní, světlý byt 2+kk (55 m²) s lodžií a otevřeným výhledem na Prahu, ideální pro práci z domova i delší pobyt. Nachází se ve 12. patře novostavby (2023) v klidné lokalitě s rychlým spojením do centra – tramvajová zastávka je přímo u domu.
Na Anděl (metro B) se dostanete cca za 15 minut, do centra (Václavské náměstí) přibližně za 25 minut. V bezprostředním okolí se nachází příroda (Prokopské údolí), ideální na procházky, běh i cyklistiku.
🧑💻 Ideální pro práci z domova
✔️ Samostatný pracovní stůl
✔️ Externí monitor
✔️ Vysokorychlostní internet (250 Mbps)
✔️ Dostatek denního světla
✔️ Klidné prostředí bez rušné silnice
🚋 Skvělá dostupnost + okolí
✔️ Tramvajová zastávka přímo u domu
✔️ Anděl (metro B) cca 15 min
✔️ Centrum (Václavské náměstí) cca 25 min
✔️ Blízkost přírody – Prokopské údolí, cyklostezky, procházky
🏡 Dispozice
Předsíň
Koupelna s vanou
Samostatná ložnice
Obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním koutem
Byt je kompletně zařízený a připravený k okamžitému nastěhování.
👉 Ideální pro jednotlivce nebo pár, kteří hledají klid, výhled a pohodlné spojení do centra.
Modern apartment with city view, 15 min to center. Modern, bright 1-bedroom apartment (55 m²) with a balcony and open city views, ideal for remote work and longer stays. Located on the 12th floor of a new building (2023) in a quiet area with fast access to the city center – tram stop right in front of the building.
Anděl (metro B) is about 15 minutes away, and the city center (Wenceslas Square) around 25 minutes. The nearby Prokop Valley offers great opportunities for walking, running, and cycling.
🧑💻 Perfect for remote work
✔️ Dedicated work desk
✔️ External monitor
✔️ High-speed internet (250 Mbps)
✔️ Plenty of natural light
✔️ Quiet environment
🚋 Location & transport
✔️ Tram stop right next to the building
✔️ Anděl (metro B) approx. 15 min
✔️ City center approx. 25 min
✔️ Close to nature – parks, walking & cycling routes
🏡 Layout
Entrance hall
Bathroom with bathtub
Separate bedroom
Living room with fully equipped kitchen and dining area
Fully furnished and ready to move in.
👉 Ideal for professionals or couples looking for a quiet home with great access to the city
Parametry nemovitosti
| Dostupné od | 31. 3. 2026 |
|---|---|
| Podlaží | 13. podlaží |
| Užitná plocha | 55 m² |
| Vybaveno | Vybaveno |
|---|---|
| Číslo inzerátu | 996585 |
| Cena za jednotku | 601 Kč / m2 |
Co tato nemovitost nabízí?
| MHD 2 minuty pěšky |
| Výtah |
V okolí nemovitosti najdete
Nájemné i poplatky platí pro pronájem na 12 měsíců. Tuto nabídku je však možné si pronajmout přes Flatio již od 1 měsíce. Administrativní poplatek je pro kratší pronájmy nižší. Pronájmy kratší než 6 měsíců jsou vždy bez kauce.
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.
























