
Pronájem bytu 2+1 • 70 m² bez realitkyBarmbeker Markt 11 Hamburg Barmbek-Süd Hamburg 22081
Barmbeker Markt 11 Hamburg Barmbek-Süd Hamburg 22081MHD 3 minuty pěšky • Vybaveno • Výtah • ParkováníJedná se o zařízený 2,5-pokojový byt (včetně vytápěné zimní zahrady) ve 4. patře (poslední patro) bytového domu v Hamburku – Barmbek Süd. Byt je přístupný jak schodištěm, tak výtahem. Obývací pokoj nabízí dostatek sezení pro 4 osoby. Ložnice poskytuje místo pro 2 osoby ve dvou samostatných postelích.
V bezprostředním okolí se nachází praktická lékařka a restaurace s názvem "Schweinske". Také jsou pěšky dostupné obchody Penny a Netto market. Dále lze do centra města dojet vlakovým spojením (metro i příměstskou železnicí) během několika minut chůze. Stanice metra Dehnhaide (linka U3) se nachází jen několik minut od vašeho ubytování, odkud se během 17 minut jízdy dostanete do přístavu, stanice metra Landungsbrücken. Reeperbahn je dosažitelná během 25 minut jízdy, avšak pěší cesta od Landungsbrücken k Reeperbahn trvá jen zhruba 10 minut. Promenáda Jungfernstieg a centrum města jsou dosažitelné během 11 minut jízdy. Z hlavního nádraží se do ubytování dostanete metrem U3 během 9 minut. Letiště je dostupné během 13 minut jízdy od stanice S-Bahn Barmbek, po 10 minutách pěší chůze. Alternativně se můžete v Barmbeku nastoupit na linku U3 a dojet až na stanici metra Dehnhaide, odkud se dostanete k vašemu ubytování.
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.











