Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.

Zobrazit mapu

Byty na prodejNěmeckoHessenMain-Kinzig-KreisHanau

(3 nemovitosti)

Nový

Prodej bytuBorngasse 9, , Hessen

• 4+1
  • 90 m²

MHD do minuty pěšky • Garáž

319 000 € + 250 €(3 544 € / m²)

Prodej bytu, Hessen

• 2+1
  • 52 m²

MHD 2 minuty pěšky • Výtah

185 000 € + 314 €(3 558 € / m²)