Zobrazit mapu
Byty k pronájmu • 2+kk
(739 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Pronájem bytuPoděbradova, Plzeň - Plzeň, Plzeňský kraj
- 2+kk
- 59 m²
MHD 3 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Terasa 20 m²
14 600 Kč + 5 440 Kč(247 Kč / m²)
Pronájem bytuI. Olbrachta, České Budějovice - České Budějovice 5, Jihočeský kraj
- 2+kk
- 32 m²
Vybaveno • Sklep 9 m²
13 500 Kč + 2 000 Kč(422 Kč / m²)
Pronájem bytuPod Harfou, Praha - Vysočany
- 2+kk
- 46 m²
MHD 3 minuty pěšky • Výtah • Parkování • Garáž • Balkón 21 m²
23 500 Kč + 4 000 Kč(511 Kč / m²)
Pronájem bytuU průhonu, Praha - Holešovice
- 2+kk
- 61 m²
MHD 2 minuty pěšky • Částečně vybaveno
28 490 Kč(467 Kč / m²)
Pronájem bytuJurkovičova, Praha - Háje
- 2+kk
- 52 m²
Výtah • Garáž • Balkón 4 m² • Sklep 4 m²
25 000 Kč + 6 240 Kč(481 Kč / m²)
Pronájem bytuRooseveltova, Praha - Bubeneč
- 2+kk
- 55 m²
MHD 1 minuta pěšky • Vybaveno
25 990 Kč(473 Kč / m²)
Pronájem bytuNovákových, Praha - Libeň
- 2+kk
- 72 m²
Vybaveno • Výtah • Garáž • Sklep 4 m²
28 500 Kč + 5 500 Kč(396 Kč / m²)
Pronájem bytuCesta svätého Krištofa, Dunajská Streda - Dunajská Streda, Trnavský kraj
- Dvoupokojový
- 45 m²
MHD 9 minut pěšky • Vybaveno • Parkování • Balkón 4,33 m²
600 € + 100 €(13 € / m²)
Pronájem bytuK Meteoru, Hradec Králové - Svobodné Dvory, Královéhradecký kraj
- 2+kk
- 60 m²
Vybaveno • Parkování • Balkón 7 m² • Sklep 2,1 m²
18 000 Kč + 4 500 Kč(300 Kč / m²)
Pronájem bytuLipůvka - Lipůvka, Jihomoravský kraj
- 2+kk
- 50 m²
MHD 3 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Sklep 6,1 m² • Terasa 4,1 m²
13 500 Kč + 5 251 Kč(270 Kč / m²)
Pronájem bytuTatranská, Veľká Lomnica - Veľká Lomnica, Prešovský kraj
- Dvoupokojový
- 50 m²
MHD 8 minut pěšky • Vybaveno • Parkování
650 €(13 € / m²)
Pronájem bytuNad Alejí, Praha - Břevnov
- 2+kk
- 54 m²
MHD 3 minuty pěšky • Vybaveno
24 000 Kč + 4 500 Kč(444 Kč / m²)