Prodej domu Ostatní bez realitky

Mnichovice, Mnichovice, Středočeský kraj

5.345.000 Kč

Popis

Nabízím prodej nově rekonstruované bývalé zemědělské usedlosti s nádvořím a zahradou. Kolaudované jako dvougenerační rodinný dům cca 30min. od okraje hlavního města Prahy po D1.
Tento objekt se nachází v obci Mnichovice(okres Benešov) na hranici ochranného vodárenského pásma vodní nádrže Švihov (Želivka). Z čehož vyplívá, že na tomto území nelze v budoucích letech změnit uzemní plán, tím pádem zde nehrozí okolní zástavba novostaveb. Za zahradou této nemovitosti je překrásný výhled na okolní panoramata lesů, které jsou velmi vyhledávané houbaři a turisty. Lokalita tohoto území nabízí jak sportovní tak historicky zajímavé místa. Např. sportovní vyžití : Vodní sporty, nově vybudované dlouhé cyklistické stezky, golf. V obci : multifunkční sportovní hřiště (tenis, volejbal, nohejbal, fotbal, pin pong). Historicky zajímavá místa např. Vlašimský zámecký park, který je svého druhu největší v Evropě, zcela nově rekonstruovaný Zámek Zruč nad Sázavou, Zámek Jemniště, kde se pořádají svatby celebrit, ale i veřejnosti, Zámek Konopiště, Hrad Český Šternberk, zřícenina Ledeč nad Sázavou, kraj blanických rytířů- CHKO Blaník a mnoho dalších zajímavostí. Nejbližší občanská vybavenost: Vlašim 12km (zdravotní středisko, mateřská škola, základní škola, 2x čerpací stanice, hypermarket Tesco, Billa, Albert + diskonty Lidl a Penny, Bankovní instituce a pojišťovny ČS, ČSOB, KB, GE-money, KOOPERATIVA.
Technický popis nemovitosti: celková plocha 1998m2, zastavěná plocha 2387 m2, předzahrada 20m2 , nádvoří 126m2 , zahrada 776 m2 , užitná plocha 4764m2, počet místností: 2 x 2 + 1, 2x vlastní vchod, koupelna, garáž, uhelna, chlév, půda. Obytné místnosti: PŘÍZEMÍ: předsíň, vstupní hala, 1. Pokoj, 2. Pokoj – Francouzské dveře, kuchyň, WC,koupelna,špajz.PATRO: kuchyň, 1. Pokoj, 2. Pokoj, 3. Pokoj, WC + koupelna, špajz. Rekonstrukci a vybavení: nové elektrické rozvody a nové jističe, kompletně nově zrealizovaný systém pro vytápění celého objektu (nové radiátory zn. Radic s okruhovým systémem v měděných trubkách, nový ekologický kotel s velkou násypkou a podavačem s digitální řídící jednotkou(dřevo, peletky, uhlí, biomasa) +1 nový 15KW elektrokotel. V bytové jednotce 2+1 se ve společenské místnosti nachází další tepelný zdroj, který je řešen 22KW krbovou vložkou s výměníkem na vodu, která je obestavěná protipožárními izolačními deskami do 600stupňů. Kouřovod je odveden do druhého nově vybudovaného samostatného komína, který je vyvložkován nerezovými vložkami o průměru 200mm, jehož šířka zaručuje výborný tah komína. Tato krbová vložka je schopná vytopit až 90% celého objektu. Nové podelné odvodnění objektu + svody, napojované do obecní kanalizace(47cm délka, 140cm hloubka, 160cm šířka, rozšířeno 150 na 200 ). Ve vstupní hale nově položená dlažba. Nová fasáda (bílá barva+ šedivé přízemní sokly –hrubá stěrka. Další půdní prostory lze využít k další vestavbě.

Show english description

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 100123
Typ nabídky: Prodej
Typ nemovitosti: Dům
Dispozice Ostatní
Plocha 2.387 m²
Cena: 5.345.000 Kč Chci hypotéku
Město: Mnichovice
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
Podlaží: 2
Balkón: Ne
Terasa Ne

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

7 791

Aktivních inzerátů
bez provize

9 256

Realizovaných obchodů
tento rok

445 854 548 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej domu Ostatní bez realitky

5.345.000 Kč