
Prodej domu • 282 m² bez realitky, Bavorsko
, BavorskoMHD 2 minuty pěšky • ParkováníKellmünz an der Iller je půvabná, malá obec, známá svou krásou, venkovským šarmem a historií. Malebnou krajinu formují zelené louky, lesy a klidná řeka Iller. V Kellmünz an der Iller se mísí kvalita venkovského života a blízkost větších měst, což činí toto místo atraktivním cílem pro lidi, kteří chtějí zažít jak přírodu, tak kulturu regionu.
Kellmünz an der Iller se nachází v jižní části Německa, v regionu Šváby/Unterallgäu v Bavorsku. Leží přibližně 18 kilometrů severně od Memmingenu a asi 32 kilometrů jižně od Ulmu, jednoho z největších měst v Bádensku-Württembersku. Obec se rozprostírá podél břehu řeky Iller, malebné řeky, která se klikatí krajinou. V bezprostřední blízkosti se nacházejí čtyři rekreační jezera, cyklostezky a turistické stezky s úchvatnou přírodou. Blízkost města Ulm činí Kellmünz atraktivním místem pro dojíždějící i turisty, kteří chtějí užívat přírodu a kulturní památky regionu. Vila stojí na tzv. Caelius Mons, neboli Himmelsbergu. Vila nabízí úžasný výhled, který dělá každé roční období zážitkem.
V domě jsem provedl mnoho rekonstrukcí, abych se v něm cítil jako doma. 90% parket z masivního dřeva značky Kährs dodává jednotlivým místnostem exkluzivní vzhled.
Dva keramické krby a otevřený krb.
V domě byla při rekonstrukci obce v roce 2017 zavedena nová vodovodní a plynová přípojka.
Dům je orientován na jih a lemován stromy, které patří k svahu; některé stromy patří k pozemku, který byl v roce 2022 znovu změřen. Ve skutečnosti se jedná o tři pozemky – jeden s vilou, druhý s hostsovým domkem (ten by bylo možné volitelně po dohodě také zakoupit, ale v současné době není součástí prodeje) a malý svahový pozemek o velikosti cca 160 m². Neodstoupil jsem od něj obci, abych ochránil stromy před kácením.
V domě existuje vyhlášení o dělení, takže jsou zde dvě obytné jednotky, které lze využívat či obývat samostatně (s hostsovým domkem by jich bylo dokonce tři, o tom dále níže).
Toto místo jsem si vybral mimo jiné také proto, že vila stojí na pozemku starého hradu.
Proč se s tímto pokladem rozloučím a prodávám ho?
No, blíží se mi sedmdesátka. Přestože je tato vila nádherná, pro ženu, která je velkou část života převážně na vlastní pěst, se z dlouhodobého hlediska ukazuje jako trochu náročná.
Bavorské – Domů – Prodej – Vila
Poslední fázi na zemi chci prožít v minimalismu, vše co nejjednodušeji.
Od léta 2025 stojí na dvoře před domem karavan, se kterou bych si rád vyjel na pár výletů.
S těžkým srdcem se loučím s touto vilou na Himmelsbergu, byla mým nejkrásnějším domovem. Mým přáním je najít lidi, kteří tuto vilu milují stejně jako já, aby tak její majitele ochránili. Možná rodinu, pak by to bylo i jednodušší. Přijal jsem ji takovou, jaká je, renovoval jsem ji co nejvíce, a přesto je třeba ještě udělat pár věcí – například věž. Přebývání v této vile byl vždy sen. Nikdo mi nemohl vzít ten výhled, nikdo nemohl nahlédnout dovnitř. Světlo slunce a měsíce okouzluje místnosti. Pro mě to bylo a stále je malé osobní nebe.
Vyhotovil jsem samostatnou webovou stránku jako exposé. Bohužel zde nemohu uvést odkaz; podívejte se prosím na villa-verkauf-bayern con/de a další informace o třech…
Parametry nemovitosti
| Stáří | Nad 50 let |
|---|---|
| Číslo inzerátu | 1008710 |
| Plocha pozemku | 931 m² |
| Cena za jednotku | 3 386,52 € / m2 |
| Stav | Po rekonstrukci |
|---|---|
| Užitná plocha | 282 m² |
| Celkem podlaží | 3 |
Co tato nemovitost nabízí?
| Balkón | |
| MHD 2 minuty pěšky |
| Sklep | |
| Parkování | |
| Terasa |


























