
Pronájem bytu 2+1 • 35 m² bez realitky, Bádensko-Württembersko
, Bádensko-WürttemberskoMHD 2 minuty pěšky***PRVNÍ VÝTAH: K dispozici více bytů – poprvé k nastěhování po komplexní rekonstrukci jádra***
- prostorné, moderní a světlé byty 1,5-pokojové (přízemí a 1. patro již pronajato – podkrovní patro volné) s téměř identickými dispozicemi a vybavením: velký obývací-spací-jídelní kout, s kvalitním vybavením, nová kuchyně, nové koupelny, podlahové vytápění, možnost využití společné prádelny v sklepě, energeticky špičkově zrekonstruováno (tepelná čerpadla KfW70EE, fotovoltaika, rekuperace vzduchu apod.): každý o rozloze cca 34 m², nájemné bez tarifních příspěvků 750,- + 100,- provozní náklady = 850,- celkový nájem
Kromě toho jsou v domě k pronájmu k dispozici ještě další pokoje pro družné bydlení (zakládají se nová dvoulůžková družstva v přízemí a 1. patře), o zájemcích se prosím ozvěte!
Vezměte prosím na vědomí: právě se nacházíme v závěrečné fázi rekonstrukce – doporučujeme prohlídku na místě, abyste si mohli udělat lepší představu a prohlédnout si různé byty a pokoje, abyste si mohli vybrat ten, který vám nejlépe vyhovuje!! Také konečný výpočet obytné plochy bude po dokončení ještě upřesněn – mohou nastat drobné odchylky.
Dossenheim patří k nejžádanějším lokalitám v bezprostředním okolí Heidelbergu.
Byty se nacházejí v centru obce Dossenheim, všechny obchody denní potřeby (supermarket, pekárna, lékárna apod.) stejně jako lékaři a banky jsou dosažitelné pěšky. Také jsou zde restaurace, kavárny a týdenní trh v bezprostřední blízkosti.
Dossenheim je velmi dobře spojen s Heidelberkem:
- 5 minut chůze k tramvajové lince č. 5 provozované Rhein-Neckar-Verkehr (cca 10–15 minut do centra Heidelbergu/nádraží a rychlé spojení do Mannheimu a Weinheimu)
- velmi dobré cyklistické spojení na univerzitu/na Neuenheimer Feld (10 minut)
- vlastní příjezd na dálnici Dossenheim (A5)
Další velkou výhodou Dossenheimu je také bezprostřední blízkost k přírodě a rozsáhlá sportovní a volnočasová nabídka. Přímo za obcí začíná Odenwald s četnými možnostmi volnočasových aktivit:
- turistické stezky v vinicích a v Odenwaldu
- stezky pro horskou cyklistiku a jízdu na kole podél Bergstrasse
- mnoho aktivních sportovních klubů v Dossenheimu
- krátká cesta do historického centra Heidelbergu s kavárnami, bary a kulturou
Takto lokalita kombinuje městský život s přírodou a odpočinkem.
- všechny jednotky kvalitně zrekonstruovány (KfW70EE, podlahové vytápění, tepelné čerpadlo, fotovoltaika apod.) – stav odpovídající novostavbě
- nová kvalitní kuchyně v ceně
- stropní lampy již instalovány a zahrnuty v pronájmu
- nové koupelny s podlahovým vytápěním a ručníkovými radiátory
- pračka ve společné prádelně ve sklepě k dispozici ke společnému použití
- místo pro kola na dvoře
- společný přístup na dvůr
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.








