
Prodej bytu 3+1 • 72 m² bez realitkyAugust-Bebel-Straße 10, , Hessen
Tento udržovaný 3-pokojový byt v přízemí udržovaného rodinného domu se vyznačuje klidnou, ale přitom vynikající polohou ve Wolfgangu. Vlaková stanice Wolfgang je dosažitelná během několika minut chůze. Byt je ideální pro jednotlivce, páry nebo rodiny s jedním dítětem, kteří se chtějí nastěhovat bez velkých rekonstrukcí, a také pro investory hledající dlouhodobě udržitelný pronájem. Byt je v současnosti pronajat za 650 € chladného nájemného. Garáž je pronajata samostatně. Z nákladů spojených s domem je možné přenést cca 370 €.
Nemovitost se nachází ve městské části Hanau, ve Wolfgangu – klidné a přírodní rezidenční oblasti na východě města. Wolfgang je známý svou zelení a blízkostí k rozlehlému státnímu lesu, což činí tuto čtvrť obzvláště atraktivní pro rodiny a milovníky přírody. Současně zde existují dobrá dopravní spojení: přes nedalekou B43a a A66 se během krátké jízdy dostanete jak do centra Hanau, tak do oblasti Rýn-Majn včetně Frankfurtu nad Mohanem. Možnosti nákupu pro každodenní potřeby, mateřské školy i základní školy jsou dostupné buď přímo v této čtvrti, nebo v přilehlých lokalitách. Lokalita tak kombinuje klidnou rezidenční atmosféru s kvalitní infrastrukturou a rychlou dostupností okolních měst.
Co můžete očekávat:
• Optimální uspořádání prostoru – cca 71,4 m² obytné plochy se samostatnou kuchyní, prakticky řešenými pokoji a balkonem.
• Praktická skladovací místnost přímo v bytě.
• Uzamykatelný úložný prostor ve sklepě a na půdě.
• Denní odpočinek venku – krytý balkon orientovaný na jihovýchod s krásným výhledem do zeleně.
• Atraktivní pro všechny generace – přízemní byt a v domě je výtah.
• Volitelně je možné dokoupit garáž.





















