Pronájem kanceláře 20 m² bez realitky

Karlovo náměstí, Praha - Nové Město

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Jedná se o prostory, nacházející se v 1. až 5. patře objektu. Rozloha je od 8 do 30m2 s výhledem buď do vnitrobloku nebo na park na Karlově náměstí. Některé kanceláře jsou spojené a průchozí, optimální pro pronájem více kanceláří, jiné jsou samostatné. Kanceláře jsou nezařízené. Na chodbě nebo v předsíni je několik nekuřáckých sociálních zařízení a...
Jedná se o prostory, nacházející se v 1. až 5. patře objektu. Rozloha je od 8 do 30m2 s výhledem buď do vnitrobloku nebo na park na Karlově náměstí. Některé kanceláře jsou spojené a průchozí, optimální pro pronájem více kanceláří, jiné jsou samostatné. Kanceláře jsou nezařízené. Na chodbě nebo v předsíni je několik nekuřáckých sociálních zařízení a kuchyňka. Cena nájmu se pohybuje od 300 do 400Kč/m2/měsíc v závislosti na celkové ploše a umístění kanceláře/í. V ceně jsou již zahrnuty všechny energie. Vhodné pro umístění provozoven, ordinací, firemních sídel, tříd, atd.
Vstupy do objektu jsou střeženy moderním kamerovým systémem, u vchodu se nachází 24 hodinová recepce. Ve všech prostorách je přístup na internet, dále je možné zřídit telefonní linku pro snadnou komunikaci s recepcí a pro výhodné volání. Samozřejmostí je vaše logo na novém informačním systému uvnitř budovy a na patře a také přebírání pošty, popř. směrování zákazníků přímo do Vaší kanceláře.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Kancelář
dispozice:
Ostatní
plocha:
20 m²
cena:
300 Kč
typ vlastnictví:
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více