Prodej bytu 1+kk bez realitky

xvxdc, Město Brno, Jihomoravský kraj

1.190.000 Kč

Popis

Prodám 1+kk s velmi výhodnou polohou v Brně Bohunicích, ul.Švermova. 5.p /7., s velkou lodžií, orientace na Jižní stranu, do klidové části. CP: 35m2.
Dům je po revitalizaci - nově zateplen.
V bytě: nové velké plastové okno se žaluziemi, stoupačky v plastu, nové nátěry,nová KL. V předsíni vestavená skříň a komora. V Koupelna,WC + chodba - plovoucí podlaha. K bytu patří sklep a poměrová část společných místností v domě. Jedná se o velmi výhodné místo ( při koupi jsme brali na zřetel praktičnpost,vybírali jsme jednu z nejvíce žádaných ulic na sídlišti Bohunice. Pár kroků, z druhé strany domu je zastávky MHD, takže výhled z okna a balkonu + posezení na terase je situováno do klidové části. Do centra města se dostanete MHD za 5.min.tramvají. Jezdí po 2.minutách 3.linky, a to k Hl.nádraží, dále do středu města, na Mendlovo náměstí a na ul.Českou. Autobusem -zastávka také kousek od domu se dostanete na druhé zastávce již k nemocnici Bohunice a Univerzitnímu Campusu. V blízkém dosahu domu veškerá občanská vybavenost ( supermarkety, zdravot.středisko i s odbornými lékaři,lékárny,banky ( KB, Čes.spořitelna, Poštov.spořitelna), velké moderní koupaliště, 2.pošty, sportoviště,restaurace, drobné obchody, nemocnice -2.zastávka také supermarket Tesco a Kaufland. Blízký výjezd na dálnici. Anuita je splacena, možný převod do osobního vlastnictví.
Bohunice jsou jedno z nejlépe promyšlených sídlišť v Brně co se sociální vybavenosti, pohodlnosti života a možnosti rychlého spojení MHD. týče.
Je vyhledávaným místem pro podnájmy a pracujícími.
Cena za koupi bytu bez úprav byla 1230000,- Kč, po úpravě bytu s výměnou velkého plastového okna nabízím za 1190000,-Kč.
Brno, 777 073 431

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 118876
Typ nabídky: Prodej
Typ nemovitosti: Byt
Dispozice 1+kk
Plocha 35 m²
Cena: 1.190.000 Kč Chci hypotéku
Město: Brno
Městská část: Město Brno
Typ vlastnictví: Družstevní
Typ budovy: Cihla
Podlaží: 5
Balkón: Ano
Terasa Ano

Mapa

8 387

Aktivních inzerátů
bez provize

11 482

Realizovaných obchodů
tento rok

559 547 705 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej bytu 1+kk bez realitky

1.190.000 Kč