Prodej domu 160 m² bez realitky

Zborovská, Dobříš, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Podsklepený, samostatně stojící RD v části Dobříše s místním názvem Na Kole.
RD po kompletní rekonstrukci 1NP, kdy původní dispozice 1NP (zvýšené přízemí) - veranda, chodba, WC, koupelna, kuchyně se spíží, 4 na sebe navazující pokoje, dřevěné schodiště na půdu, betonové schodiště do suterénu, betonové schodiště na dvorek, byla z důvodu nepříjemné...
Podsklepený, samostatně stojící RD v části Dobříše s místním názvem Na Kole.
RD po kompletní rekonstrukci 1NP, kdy původní dispozice 1NP (zvýšené přízemí) - veranda, chodba, WC, koupelna, kuchyně se spíží, 4 na sebe navazující pokoje, dřevěné schodiště na půdu, betonové schodiště do suterénu, betonové schodiště na dvorek, byla z důvodu nepříjemné vzájemné průchodnosti jednotlivých místností zásadně změněna, takto:
Chodba (10,22 m2), ze které je možné samostatně vstoupit do těchto místností - obývací pokoj (25, 80m2), kuchyně s jídelnou (16,93 m2, kuchyňská linka na zakázku v délce 5,1 m s osazenou elektrickou troubou, osazeným keramickým panelem, nerezovým odsavačem par a připraveným prostorem na zabudování lednice s mrazákem a myčky), ložnice (15,84 m2), pokoj (10,99 m2), WC (2,19 m2, závěsná mísa, umyvadlo), koupelna (6,64 m2, vana, umyvadlo, vývod na pračku), schodiště (2,88 m2).
Zřízeny nové domovní rozvody elektřiny, vody, kanalizace, osazeny nové radiátory s rozvody plynového ústředního topení, osazeny nová plastová okna. Výměna krytiny střešního pláště.
RD má tedy logicky připojené rozvody elektřiny (elektroměr osazen v lednu 2011), veřejného vodovodu, splaškové kanalizace, zemního plynu. Teplou vodu vyrábí elektrický bojler, vytápění domu zajišťuje ústřední topení s plynovým kotlem. Dům je ihned po dokončení rekonstrukce uživatelný v dnešním standardu moderního bydlení.
1PP - garáž, kotelna, dílna, prádelna, sklep
Podkroví - stavebně neupraveno - půda
Výrazným pozitivem u RD je skutečnost, že se jedná o stavbu samostatně stojící, nikoli tedy o řadový dům, jak je tomu u většiny okolních objektů.
Po stavební stránce je zdařilá konstrukce 1PP, kdy toto "vybíhá" nad úroveň okolního terénu a tím je samovolně zabráněno vzlínání zemní vlhkosti do obytných prostor 1NP. K nastěhování březen/duben 2011.
Na fotgrafiích je zachycen stav nemovitosti k 2.1. 2011, stavební plánek popisované rekonstrukce a konečně stav 1NP ke dni 9.2. 2011, další fotografie budou připojovány podle průběhu prací.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
3+1
plocha:
160 m²
cena:
3.490.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více