Prodej domu 72 m² bez realitky

Dřínov, Zlosyň, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nízkoenergetický RD s dřevěnou (možno část dle přání nahradit standardní omítkou) fasádou v obci Dřínov u Kralup nad Vltavou s vlastním rovinatým oploceným pozemkem 685 m2.Rok výstavby 2010. Zastavěná plocha 80 m2, nyní připraveno k užívání přízemí 3+kk. Podkroví (dalších 70 m2 užitné plochy)je nyní řešeno jako odkládací prostor, finančně nenáročnou...
Nízkoenergetický RD s dřevěnou (možno část dle přání nahradit standardní omítkou) fasádou v obci Dřínov u Kralup nad Vltavou s vlastním rovinatým oploceným pozemkem 685 m2.Rok výstavby 2010. Zastavěná plocha 80 m2, nyní připraveno k užívání přízemí 3+kk. Podkroví (dalších 70 m2 užitné plochy)je nyní řešeno jako odkládací prostor, finančně nenáročnou budoucí investicí (cca 250tis., mohu na klíč zajistit) se dá přebudovat v další obytné místnosti s koupelnou (příprava rozvodů provedena)-celkově tedy 5+kk s užit.plochou 130 m2. Objekt je napojen na vodovodní řád obce, kanalizace řešena vyvážecí jímkou. Topení je elektrické (předpokládané náklady na vytápění 10000 Kč/rok). Internet - wifi v obci.
Nyní probíhají dokončovací práce (exteriér-olištování rohů apod., interiéry), k nastěhování v dubnu 2011,kolaudace provedena. Uvedená cena je cena na klíč (včetně podlah,dveří,obkladů-možno si zvolit). Také možno si zvolit nahrazení části fasády standardním omítkovým povrchem.
Novostavba RD s vlastním pozemkem za cenu bytu! Přímý majitel, RK nevolat!
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
3+kk
plocha:
72 m²
cena:
2.290.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Nízkoenergetický
vybavení:
podlaži:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více