Prodej domu 200 m² bez realitky

Oborná, Moravskoslezský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Bývalá zemědělská usedlost v obci Oborná u Bruntálu - nyní dvougenerační rodinný dům s hospodářským zázemím – přízemí původní 2+1 s obytnou plochou 98 m2, byt v podkroví 4+1 (kuchyň vč. kuchyňské linky) s obytnou plochou 102 m2 vybudován nový v roce 1980, ÚT – kotel na tuhá paliva + kombinovaný bojler na teplou vodu, vodovodní přípojka, odpadní vody -...
Bývalá zemědělská usedlost v obci Oborná u Bruntálu - nyní dvougenerační rodinný dům s hospodářským zázemím – přízemí původní 2+1 s obytnou plochou 98 m2, byt v podkroví 4+1 (kuchyň vč. kuchyňské linky) s obytnou plochou 102 m2 vybudován nový v roce 1980, ÚT – kotel na tuhá paliva + kombinovaný bojler na teplou vodu, vodovodní přípojka, odpadní vody - jímka na vyvážení 30 m3. Obytná část tvoří 2/3 budovy, 1/3 tvoří navazující kotelna,
skladovací prostory pro otop a hospodářské prostory. RD je částečně podsklepený. U RD je garáž a parkovací místo.
Rodinný dům je napojen na místní komunikaci, situován je na jihovýchod.
Zastavěná plocha 408 m2, kolem RD zahrada 3.609 m2 jejíž součástí je přírodní travnatá terasa. Jedná se o lukrativní místo s krásným výhledem na okolní přírodu. V obci je jen místní doprava – obec má vybudován silniční obchvat.
Obec Oborná (500 m.n.m.) má 350 obyvatel a leží v podhůří Jeseníků. Z obce je to 30 km do lyžařského centra v obci Karlov a na Praděd.
V místě mateřská škola, obchod, hospoda, tenisové hřiště s tartanovým povrchem. Do bývalého okresního města Bruntálu vzdáleného 1 km je výborná dostupnost veřejnou linkovou příměstskou dopravou. Zde se nachází lékařská péče, školy, kulturní zařízení a zařízení dalšího sportovního vyžití.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
Ostatní
plocha:
200 m²
cena:
2.550.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více