Prodej rekreačního objektu 6.100 m² bez realitky

Číhaň - Plánička, Plzeňský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

CENA k jednání: 1.100.000
Nabízíme k prodeji chalupu v Pošumaví v malebné obci Plánička (okr.Klatovy). Obec je situována v klidné krajinné oblasti mezi lesy a rybníky. Nedaleko odsud (cca 3km) se nachází rekreační oblast Hnačov (zde najdete využití nejen pro koupání, rybaření, ale i k vodním sportům). Rozvod vody v obci je zajištěn obecním vodovodem z místní...
CENA k jednání: 1.100.000
Nabízíme k prodeji chalupu v Pošumaví v malebné obci Plánička (okr.Klatovy). Obec je situována v klidné krajinné oblasti mezi lesy a rybníky. Nedaleko odsud (cca 3km) se nachází rekreační oblast Hnačov (zde najdete využití nejen pro koupání, rybaření, ale i k vodním sportům). Rozvod vody v obci je zajištěn obecním vodovodem z místní studny, obecní kanalizace zavedena není (řešeno žumpou).
K chalupě vede příjezdová cesta přímo z návsi. Ačkoliv je situována ve středu vsi, poloha nikterak nenaruší vaše soukromí a to především díky velikosti a dispozičnímu umístění zahrady okolo a hlavně za domem. Celková výměra travnaté plochy okolo domu činí cca 2800m2. Dále pak ze zahrady za domem přímo navazuje další neoplocený pozemek o výměře 3000 m2 (tento pozemek není nutné udržovat).

Součástí chalupy je volně stojící stodola o výměře cca 70m2. Je v dobrém stavu a v budoucnu může sloužit např. k podnikání nebo k volnočasovým aktivitám. Samotná chalupa je částečně podsklepená a má celkový výměr cca 140 m2, z toho užitná plocha je cca 100 m2. Na chalupu jsou přímo napojené prostory dříve sloužící jako chlév a maštal.
Z vstupními dveřmi chalupy je prostorná předsíň, kde se původně nacházela pec (nabízí se možnost výstavby krbu) Z předsíně vedou schody na půdu, která má užitnou plochu cca 140 m2. Tento prostor je v původním stavu, neprošel žádnou rekonstrukcí. Je však vhodný na vestavbu podkroví. Pravými dveřmi z předsíně se vchází do obytné místnosti, ve které dominují bílá kachlová kamna. Přes tuto místnost je vstup do předsklípku a následně do sklípku.
Levými dveřmi z předsíně se vchází do kuchyně. K topení slouží malá kamna, k vaření se využívá propanbutan.
Z kuchyně se úzkou chodbičkou vchází do spižírny, koupelny a samostatné místnosti s WC.
Ačkoliv je do domu zavedena voda z obecní studny, tak v současnosti je za chalupou započata výstavba studny vlastní, kde chybí pouze propojení do chalupy.
Na celou chalupu i stodolu máme k dispozici pálené střešní tašky!
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Rekreační objekt
dispozice:
Ostatní
plocha:
6.100 m²
cena:
1.100.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Částečně
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více