Prodej rekreačního objektu 1.000 m² bez realitky

Lenora, Jihočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Historická usedlost na Šumavě v perfektním stavu. Obytná plocha je 200 metrů čtverečních a přiléhající pozemek má rozlohu 900 metrů čtverečních. Původní kovárna z první poloviny 19. století, která prošla v nedávné době kompletní a pečlivou rekonstrukcí interiérů, exteriérů a veškerých rozvodů. Usedlost se nachází v obci Lenora (v blízkosti Teplé Vltavy)...
Historická usedlost na Šumavě v perfektním stavu. Obytná plocha je 200 metrů čtverečních a přiléhající pozemek má rozlohu 900 metrů čtverečních. Původní kovárna z první poloviny 19. století, která prošla v nedávné době kompletní a pečlivou rekonstrukcí interiérů, exteriérů a veškerých rozvodů. Usedlost se nachází v obci Lenora (v blízkosti Teplé Vltavy) dobře dostupná v každém ročním období u státní silnice mezi Vimperkem a Volary 150 km od Prahy. Dvoupodlažní, částečně podsklepená budova se stodolou vsazená do západního svahu na vlastním pozemku disponuje třemi parkovacími místy a jedním garážovým stáním. Obytná plocha 1. patra je 105 m2, přízemí 95 m2 a celková zastavěná plocha 200 m2. Výměra okolního pozemku se zahradou a dvorem je 900 m2. Vytápění místy v podlaze, částečně lokální na tuhá paliva.

Cena : 5.500.000,-Kč

Budova : smíšené zdivo + roubená stavba

Stav : velmi dobrý

Užitná plocha : 200 m2

Plocha pozemku : 1000 m2

podlaží : 2

odpad : jímka

elektřina : 230/380W

voda : obecní vodovod
zobrazit celý popis
Built in early 19th century as a smithy. The building has recently gone through a thorough reconstruction, including interiors, exteriors and all plumbing and wiring. The property is in village Lenora (near Warm Vltava) and is easily accessible in all seasons via the national road between Vimperk and Volary, 150km from Prague, and 10km from the German border via Strážný border crossing to...
Built in early 19th century as a smithy. The building has recently gone through a thorough reconstruction, including interiors, exteriors and all plumbing and wiring. The property is in village Lenora (near Warm Vltava) and is easily accessible in all seasons via the national road between Vimperk and Volary, 150km from Prague, and 10km from the German border via Strážný border crossing to Bavaria.

The two story building with a partial basement sits in west-facing hillside and has 3 outdoor parking spaces and 1 garage space. The living space area on the first floor is 105 m2, on ground floor 95 m2. Overall living area is 200 m2, with outdoor space including garden and yard measuring 900m2. Parts of the property have under floor heating.

Price : 5.500.000,-Kč
Building : mixed masonry + log construction
Condition: very good
Living space area : 200 m2
Land area : 900 m2
Storeys : 2
Waste : septic tank
Electricity : 230/380W
Water : municipal water mains
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Rekreační objekt
dispozice:
4+1
plocha:
1.000 m²
cena:
5.500.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Vybavený
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více