Pronájem kanceláře 143 m² bez realitky

Kutnauerovo náměstí, Praha - Břevnov

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízíme pronájem kanceláří v posledním (druhém) patře cihlového domu v Praze 6 Břevnově. Rozloha prostor je celkem 143 m2. Využití místností, kromě kuchyně, je variabilní. V prostoru jsou toalety pro dámy a zvlášť pro pány a koupelna. Kanceláře jsou klimatizované, vybavené zabezpečovacím systémem, trezorem a telefonní centrálou. Prostory jsou vzdušné a světlé...
Nabízíme pronájem kanceláří v posledním (druhém) patře cihlového domu v Praze 6 Břevnově. Rozloha prostor je celkem 143 m2. Využití místností, kromě kuchyně, je variabilní. V prostoru jsou toalety pro dámy a zvlášť pro pány a koupelna. Kanceláře jsou klimatizované, vybavené zabezpečovacím systémem, trezorem a telefonní centrálou. Prostory jsou vzdušné a světlé s výhledem do zahrad a do parku. Kanceláře je mozné upravit dle dohody. Parkování je možné volně před domem.
Kutnauerovo náměstí sousedí s ulicí Bělohorská. Je zde výborná dopravní dostupnost autem i MHD - tram zastávka Drinopol a autobusy v ulici Patočkova, dobré spojení na letiště. V blízkosti je mnoho restaurací a obchodů.
Kanceláře jsou ihned k dispozici. V případě zájmu je možné pronajmout v přízemí domu sklad o velikosti 12 m2.
zobrazit celý popis
We rent offices in the upper (second) floor of an apartment house in Prague 6 Brevnov. The offices are 143 m2. Purpose of the rooms, except kitchen, is variable. Separate toilets for ladies and gentlemen and bathroom. Offices are air conditioned, equipped with security system, safe and telephone switchboard. The space is airy and bright with views of the gardens and park. Offices could be adapted...
We rent offices in the upper (second) floor of an apartment house in Prague 6 Brevnov. The offices are 143 m2. Purpose of the rooms, except kitchen, is variable. Separate toilets for ladies and gentlemen and bathroom. Offices are air conditioned, equipped with security system, safe and telephone switchboard. The space is airy and bright with views of the gardens and park. Offices could be adapted according to your needs. Parking is available free in front of the house.
Kutnauerovo square is next to Belohorska street. There is excellent accessibility by car and public transport - trams stop Drinopol and bus in Patockova Street, good access to the airport. There are many restaurants and shops in the area.
Offices are available immediately. You can additionally rent a storage in teh house that is 12 m2.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Kancelář
dispozice:
5+1
plocha:
143 m²
cena:
19.000 Kč
poplatky:
3.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více