Prodej pozemku 1.404 m² bez realitky

Horomyslická, Dýšina, Plzeňský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Pozemek se nachází v obci Dýšina, pozemek není zatížen žádnými právy třetích osob, přes pozemek vedou částečně dráty eletrického napětí, k pozemku bylo vydáno stavební povolení pro výstavbu rodinného patrového domku, stavba nebyla zahájena, práva k projektům nejsou ve vlastnictví vlastníka pozemku. Rozvody elektrického napětí, plynu a kanalizace se nachází u...
Pozemek se nachází v obci Dýšina, pozemek není zatížen žádnými právy třetích osob, přes pozemek vedou částečně dráty eletrického napětí, k pozemku bylo vydáno stavební povolení pro výstavbu rodinného patrového domku, stavba nebyla zahájena, práva k projektům nejsou ve vlastnictví vlastníka pozemku. Rozvody elektrického napětí, plynu a kanalizace se nachází u pozemku. V okolí pozemku se plánuje dle neoficiálních informací rozšíření zástavby a omezování provozu nedaleké firmy.

V obci je zavadena pravidelná doprava do města Plzně, v obci je ZŠ, obvodní lékař, nákupní středisko, nedaleko veřejné koupaliště, autem cca 10 minut od Plzně.

zobrazit celý popis
 

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
1.404 m²
cena:
1.000.000 Kč
typ vlastnictví:
Ostatní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více