Pronájem nebytového prostoru 61 m² bez realitky

Mahenova, Praha - Košíře

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Obchod či salon v nově zrekonstruovaném domě na Praze 5 - 2 stanice tramvají od metra Anděl. Prostor zkolaudován na kadeřnictví a kosmetický salon. Dispozice je 1xmístnost (kadeřnictví) se 3 výlohami a recepcí, 1xmístnost na kosmetiku, 1x místnost na masáže, kuchyňský kout se zázemím, toaleta, sprchový kout. V celém prostoru rozvody vody s umyvadly, nová elektrika,...
Obchod či salon v nově zrekonstruovaném domě na Praze 5 - 2 stanice tramvají od metra Anděl. Prostor zkolaudován na kadeřnictví a kosmetický salon. Dispozice je 1xmístnost (kadeřnictví) se 3 výlohami a recepcí, 1xmístnost na kosmetiku, 1x místnost na masáže, kuchyňský kout se zázemím, toaleta, sprchový kout. V celém prostoru rozvody vody s umyvadly, nová elektrika, vzduchotechnika.Elektrické rolety, plastové výlohy. Sklep 4m2.
Možno i prodej. Bližší informace na tel.774612190.
zobrazit celý popis
I rent a shop (showroom) or for hairdressing salon close the center (near Anděl). Showroom has 3 windows to the street as a hairdressing salon, 1 room for beauty care, 1 room for massage, a warehouse, bathroom, WC. There are new electricity, water and aircondition system.
I can sell it also. More information please call 774612190.

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
Ostatní
plocha:
61 m²
cena:
15.000 Kč
poplatky:
1.500 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více