Prodej pozemku 1.769 m² bez realitky

Vysoký Újezd u Berouna, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízíme k prodeji skladový areál v obci Vysoký Újezd u Berouna, ležící nedaleko západního předměstí Prahy s dobrou dostupnosti do centra města, i možnosti využití dálnice D5 sjezd Rudná, (vzdálenost cca 14 km od Prahy směr Beroun). Prostory vhodné zejména jako zázemí stavební firmy, stavebnin, či menší logistické firmy, případně k uskladnění různých...
Nabízíme k prodeji skladový areál v obci Vysoký Újezd u Berouna, ležící nedaleko západního předměstí Prahy s dobrou dostupnosti do centra města, i možnosti využití dálnice D5 sjezd Rudná, (vzdálenost cca 14 km od Prahy směr Beroun). Prostory vhodné zejména jako zázemí stavební firmy, stavebnin, či menší logistické firmy, případně k uskladnění různých stavebních materiálů. Dále možnost využití ke stavbě RD - v okolí plánována velká výstavba RD viz. projekt tzv.„Zámecké zahrady“.
Součástí oploceného areálu (dva vjezdy) jsou tři samostatné montované nezateplené skladové haly s podezdívkou o rozměrech cca 6,2m x 15m (92m2), 6,2m x 15m (93m2) a 6,2m x 18m(111m2), celkem 296m2 zastavěné plochy, manipulační plocha 384 m2 a dále pozemek v současnosti využívaný jako zahrada 1089 m2 (možnost budoucího rozšíření skladové plochy či výstavbu RD). Celková plocha pozemků areálu činí 1769 m2. Skladové haly připojeny na inženýrské sítě: vodovod, elektřina, telefon k dispozici, vlastní septik, případně možnost napojení na kanalizaci, ostatní inženýrské sítě : plyn, kanalizace - ve formě přípojek na pozemku (kaplička, šachta).
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
1.769 m²
cena:
4.950.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více