Prodej domu 95 m² bez realitky

Vrutice, Ústecký kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

RD se nachází v obci Vrutice, která leží na silnici
Litoměřice - Štětí - Mělník. Má také výborné spoje do Roudnice nad Labem (BUS zastávka, Vlak zastávka 2km od vesnice). Je zde vlastní obecní úřad, hostinec, smíšený obchod, nádrž na koupání a mateřská školka (vše v dostupnosti cca 200m). Nemovitost se nachazí mimo hlavní silnici u klidné místní cesty, cca...
RD se nachází v obci Vrutice, která leží na silnici
Litoměřice - Štětí - Mělník. Má také výborné spoje do Roudnice nad Labem (BUS zastávka, Vlak zastávka 2km od vesnice). Je zde vlastní obecní úřad, hostinec, smíšený obchod, nádrž na koupání a mateřská školka (vše v dostupnosti cca 200m). Nemovitost se nachazí mimo hlavní silnici u klidné místní cesty, cca 50m od návsi. Nehrozí zaplavení ani zatopení z polí. Ze sítí je zde elektro, vodovod, připojení k pevné lince, kanalizace v obecní výstavbě (dokončení jaro 2012), plyn chybí.

K RD vede veřejný příjezd. Dům je částečně podsklepený 14,5 m2 (kotel na uhlí 2roky starý). V přízemí jsou obytné 4 pokoje, kuchyně, koupelna. V podkroví možnost vybudování dalších místností (krov bez závad).

Výměra: Zastavěná plocha a nádvoří 387 m2
Obývací pokoj 15 m2
2x pokoj 2 x 12 m2
Zahrada 850 m2 (ovocné stromy)
Lesní pozemky 2500 m2 + přístupové cesty

Dům je udržován, je zde 15let stará pálená krytina, v obytné části jsou vyměněny elektrorozvody (Cu).Na pozemku je dále sklad uhlí a dřeva, zděná kůlna a možnost vystavení garáže 16 m2(stavba povolena úřadem).
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
4+1
plocha:
95 m²
cena:
1.500.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více