Prodej nebytového prostoru 1.250 m² bez realitky

Boskovice, Jihomoravský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Prodám bývalý statek v Sebranicích s bytem a rozsáhlými nebytovými prostory, celková zastavěná plocha s nádvořím 1282m, zahrada 204m. Není nutná okamžitá rekonstrukce. Byt 100m v přední části je po dřívější rekonstrukci, má ÚT plynovým kotlem, je napojen na obecní vodovod, nová přípojka el.energie 380V. Komerční prostory tvoří bývalé řeznictví - také v...
Prodám bývalý statek v Sebranicích s bytem a rozsáhlými nebytovými prostory, celková zastavěná plocha s nádvořím 1282m, zahrada 204m. Není nutná okamžitá rekonstrukce. Byt 100m v přední části je po dřívější rekonstrukci, má ÚT plynovým kotlem, je napojen na obecní vodovod, nová přípojka el.energie 380V. Komerční prostory tvoří bývalé řeznictví - také v přední části domu do ulice - možno využít jako prodejnu nebo dílnu. Dále přináleží, bývalé mrazící místnosti, sociálky, kůlna, dřevník, v zadní části velká stodola a přístavek do zahrady, nad celým objektem jsou půdy, v zadní části sklepy na ovoce. Výhodná pozice v centru obce na trase Boskovice-Kunštát. Výborná dopravní dostupnost - u hlavní silnice (v budoucnu u sjezdu z rychlostní silnice na Brno), do objektu je možno vjet nákladním autem, ideální využití pro sídlo firmy, prodejnu, skladování, výrobu. Volná zeď u silnice je možná využít pro reklamní účely. Zahrada za objektem pro parkování. Nemovitost je vyklizena.
zobrazit celý popis
We offer for sale by owner large complex of buildings at heart of Sebranice. We recomend to use it mainly for business, but also for living. For further informations pease call 776578357, we speak English, Wir sprechen Deutsch, mluvime Polsky, Rusky.

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
Ostatní
plocha:
1.250 m²
cena:
1.590.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více