Prodej domu 3+1 bez realitky

Kameničky, Pardubický kraj

1.420.000 Kč

Popis

Dům se nachází v okrajové části obce Kameničky. Je koncipován jako 3+1 s možností další adaptace 2+1 v patře. K nemovitosti náleží zahrada. Plynový kotel, krbová kamna, nové rozvody elektřiny a vody. Rodinný dům se nachází v obci Kameničky vyznamenané titulem obec roku....
Dispozice přízemí 3+1 v podkroví předpřipravenost k půdní vestavbě.
Cihlový dům je trvale udržovaný v dobrém technickém stavu po rekonstrukci - nová izolační okna, rozvody elektřiny, vody, koupelny a jiné... Dům je díky dobrým izolačním vlastnostem energeticky nenáročný - současně postačí krbová kamínka. Dům je napojen na vodovod, elektřina 220 i 380 V, nová kanalizace a plyn. Střešní konstrukce a krytina jsou v dobrém stavu bez nutnosti oprav. Venkovní omítky jsou v dobrém stavu s drobnými snadno odstranitelnými kosmetickými vadami.
Na okrasné a velké zahradě je cihlová kůlna vhodná k uložení nářadí, popřípadě jednoduché přestavbě na garáž. Zahrada umožňuje relaxaci v soukromí travnatý porost je udržovaný. Součástí prodeje je kuchyňská linka a krbová kamna.
Dům je položen nedaleko centra obce, obchod, škola, restaurace na místě. Díky své poloze umožňuje celoroční aktivity - nedaleko sjezdovka, golfové hřiště, cyklistické trasy a koupaliště. Hezké okolí chráněné krajinné oblasti je vhodné k procházkám. Dům je trvale udržován v současnosti obydlen.

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 182483
Typ nabídky: Prodej
Typ nemovitosti: Dům
Dispozice 3+1
Plocha 110 m²
Cena: 1.420.000 Kč Chci hypotéku
Město: Kameničky
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
Vybavení: Částečně
Podlaží: 1
Balkón: Ne
Terasa Ne

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

7 731

Aktivních inzerátů
bez provize

9 134

Realizovaných obchodů
tento rok

438 409 858 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej domu 3+1 bez realitky

1.420.000 Kč