Prodej bytu 3+kk bez realitky

Hakenova, Praha - Čakovice

3.499.000 Kč

Popis

PŘI RYCHLÉM JEDNÁNÍ ZAJÍMAVÁ SLEVA!!!NÍZKÉ MĚSÍČNÍ POPLATKY!!!OD MAJITELE!!!KLIMATIZOVANÝ BYT S 60m2 TERASOU A GARÁŽOVÝM STÁNÍM V HODNOTĚ 250 000,-Kč V CENĚ!!!REALITNÍ KANCELÁŘE A ZPROSTŘEDKOVATELÉ NEVOLEJTE!!!BYT IHNED K NASTĚHOVÁNÍ!!! POPLATKY MĚSÍČNĚ PRO 2 OSOBY cca 2500,-KČ včetně záloh + elektřina!!!Majitel prodá bezbariérový byt v OSOBNÍM VLASTNICTV!!!PŘÍMO OD MAJITELE!!!KLIMATIZOVANÝ BYT S 60m2 TERASOU A GARÁŽOVÝM STÁNÍM V HODNOTĚ 250 000,-Kč V CENĚ!!!NÍZKÉ MĚSÍČNÍ PLATBY!!!ORIENTACE VÝCHOD-JIH!!!REALITNÍ KANCELÁŘE A ZPROSTŘEDKOVATELÉ NEVOLEJTE!!!Přímý Majitel prodá bezbariérový byt s OBROVSKOU terasou kolem celého bytu. IHNED VOLNÝ K NASTĚHOVÁNÍ pro rodinu s dětmi, starší manžele, rodinu s babičkou...(uzpůsobený nejen pro vozíčkáře, ale i pro hendikepovanou osobu či osobu staršího věku-zvedáky lze jednoduše demontovat) v osobním vlastnictví v ulici Hakenova 929/2, Praha 9 - Čakovice.
Byt je v 6 podlaží, poslední patro.Plocha bytu 62,5m2 a plocha terasy 55,6m2.Terasa je kolem celého bytu a je z větší části zastřešená přesahem střechy.K bytu je garážové stání v suterénu domu.Dům byl kolaudován v roce 2008.
V blízkosti na dohled je rozlehlý zámecký park s rybníky, vhodný pro relaxaci a maminky s dětmi. V blízkosti domu je konečná autobusové linky a pár stanic busem (nebo kolem rybníka pěšky) dojdete ke Globusu a k fitnes relaxačnímu centru.O pár stanic dále je Nákupní centrum Letňany a stanice metra.


Orientace oken pokojů je na východ a oken kuchyně na východ a na jih.2x vchod na terasu.2x výkonná splytová klimatizace, která bez problémů vychladí celý byt.
Půdorys a fota jsou přiloženy.Přijdte se podívat.

Show english description

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 191706
Typ nabídky: Prodej
Typ nemovitosti: Byt
Dispozice 3+kk
Plocha 120 m²
Cena: 3.499.000 Kč Chci hypotéku
Město: Praha
Městská část: Čakovice
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Panel
Vybavení: Částečně
Podlaží: 6
Balkón: Ano
Terasa Ano

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

7 840

Aktivních inzerátů
bez provize

9 444

Realizovaných obchodů
tento rok

452 389 081 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej bytu 3+kk bez realitky

3.499.000 Kč