Prodej bytu 3+kk, 120 m² bez realitky

Hakenova, Praha - Čakovice

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

PŘI RYCHLÉM JEDNÁNÍ ZAJÍMAVÁ SLEVA!!!NÍZKÉ MĚSÍČNÍ POPLATKY!!!OD MAJITELE!!!KLIMATIZOVANÝ BYT S 60m2 TERASOU A GARÁŽOVÝM STÁNÍM V HODNOTĚ 250 000,-Kč V CENĚ!!!REALITNÍ KANCELÁŘE A ZPROSTŘEDKOVATELÉ NEVOLEJTE!!!BYT IHNED K NASTĚHOVÁNÍ!!! POPLATKY MĚSÍČNĚ PRO 2 OSOBY cca 2500,-KČ včetně záloh + elektřina!!!Majitel prodá bezbariérový byt v OSOBNÍM...
PŘI RYCHLÉM JEDNÁNÍ ZAJÍMAVÁ SLEVA!!!NÍZKÉ MĚSÍČNÍ POPLATKY!!!OD MAJITELE!!!KLIMATIZOVANÝ BYT S 60m2 TERASOU A GARÁŽOVÝM STÁNÍM V HODNOTĚ 250 000,-Kč V CENĚ!!!REALITNÍ KANCELÁŘE A ZPROSTŘEDKOVATELÉ NEVOLEJTE!!!BYT IHNED K NASTĚHOVÁNÍ!!! POPLATKY MĚSÍČNĚ PRO 2 OSOBY cca 2500,-KČ včetně záloh + elektřina!!!Majitel prodá bezbariérový byt v OSOBNÍM VLASTNICTV!!!PŘÍMO OD MAJITELE!!!KLIMATIZOVANÝ BYT S 60m2 TERASOU A GARÁŽOVÝM STÁNÍM V HODNOTĚ 250 000,-Kč V CENĚ!!!NÍZKÉ MĚSÍČNÍ PLATBY!!!ORIENTACE VÝCHOD-JIH!!!REALITNÍ KANCELÁŘE A ZPROSTŘEDKOVATELÉ NEVOLEJTE!!!Přímý Majitel prodá bezbariérový byt s OBROVSKOU terasou kolem celého bytu. IHNED VOLNÝ K NASTĚHOVÁNÍ pro rodinu s dětmi, starší manžele, rodinu s babičkou...(uzpůsobený nejen pro vozíčkáře, ale i pro hendikepovanou osobu či osobu staršího věku-zvedáky lze jednoduše demontovat) v osobním vlastnictví v ulici Hakenova 929/2, Praha 9 - Čakovice.
Byt je v 6 podlaží, poslední patro.Plocha bytu 62,5m2 a plocha terasy 55,6m2.Terasa je kolem celého bytu a je z větší části zastřešená přesahem střechy.K bytu je garážové stání v suterénu domu.Dům byl kolaudován v roce 2008.
V blízkosti na dohled je rozlehlý zámecký park s rybníky, vhodný pro relaxaci a maminky s dětmi. V blízkosti domu je konečná autobusové linky a pár stanic busem (nebo kolem rybníka pěšky) dojdete ke Globusu a k fitnes relaxačnímu centru.O pár stanic dále je Nákupní centrum Letňany a stanice metra.

Orientace oken pokojů je na východ a oken kuchyně na východ a na jih.2x vchod na terasu.2x výkonná splytová klimatizace, která bez problémů vychladí celý byt.
Půdorys a fota jsou přiloženy.Přijdte se podívat.
zobrazit celý popis
FOR SALE is handicap accessible condominium, fully equipped for handicap or elderly person. Build in 2008 , the condo (62.5m2) 2 beroom/1,5 bath is located on the top(6) floor and is surrounded by large terrace (55.6 m2).The terrace is mostly covered by roof .Two split-unit air-conditions cool down the whole interior during summer heat. The car's parking space (underground) is also available...
FOR SALE is handicap accessible condominium, fully equipped for handicap or elderly person. Build in 2008 , the condo (62.5m2) 2 beroom/1,5 bath is located on the top(6) floor and is surrounded by large terrace (55.6 m2).The terrace is mostly covered by roof .Two split-unit air-conditions cool down the whole interior during summer heat. The car's parking space (underground) is also available with purchase of this condominium. The walking distance from the condominium is beautiful park with large pond. Nearby is also supermarket Globus as well as fitness center. The whole condominium is east-south situated. The floor plan and pictures are included. Come and see for yourself. MOVE IN READY!!

show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
3+kk
plocha:
120 m²
cena:
3.499.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Panel
vybavení:
Částečně
podlaži:
6
balkón:
Ano
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více