Pronájem domu 96 m² bez realitky

Praha - Vršovice

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Pronajmu rodinný domek s malou zahrádkou a garáží(24m2) v blízkosti centra Prahy (Praha 10, Vršovice). Nájemné 22000 Kč + poplatky.
Vytápění je kombinované - krbová kamna a elektrické přímotopy s centrální programovatelnou řídicí jednotkou. 3 místnosti, 2x koupelna s wc a 1x samostatné wc. Ve spodní místnosti vybavený kuchyňský kout (lednice s mrazničkou A+,...
Pronajmu rodinný domek s malou zahrádkou a garáží(24m2) v blízkosti centra Prahy (Praha 10, Vršovice). Nájemné 22000 Kč + poplatky.
Vytápění je kombinované - krbová kamna a elektrické přímotopy s centrální programovatelnou řídicí jednotkou. 3 místnosti, 2x koupelna s wc a 1x samostatné wc. Ve spodní místnosti vybavený kuchyňský kout (lednice s mrazničkou A+, plynový sporák na PB lahve (2ks lahví k dispozici) s elektrickou troubou, digestoř, mikrovlnka s grilem, filtrace chlorových sloučenin z pitné vody - nemusíte kupovat balenou vodu). Dále je k dispozici malý skládek s vchodem ze zahrady. Garáž je samostatná se sekčními vraty a bočním vchodem na zahradu. K nastěhování ihned.
zobrazit celý popis
For rent: Family house with a small garden and garage in the center of Prague (Prague 10, Vršovice). Rent 22000 CZK + fees. Combined heating system - stoves and electric heaters with a central programmable controller. 3 rooms, 2 bathrooms with toilet and 1 separate wc. In the lower room equipped kitchenette (fridge-freezer A+, gas stove (PB bottles - 2pc bottles available) with electric oven,...
For rent: Family house with a small garden and garage in the center of Prague (Prague 10, Vršovice). Rent 22000 CZK + fees. Combined heating system - stoves and electric heaters with a central programmable controller. 3 rooms, 2 bathrooms with toilet and 1 separate wc. In the lower room equipped kitchenette (fridge-freezer A+, gas stove (PB bottles - 2pc bottles available) with electric oven, cooker hood, microwave with grill, water filter for filtering chlorine compounds from drinking water - do not buy bottled water). There's also a small pantry with entrance from the garden. The garage is separate with sectional doors and side entrance to the garden. Available immediately.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
3+kk
plocha:
96 m²
cena:
22.000 Kč
poplatky:
4.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Částečně
podlaži:
2
balkón:
Ano
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více