Prodej pozemku 198 m² bez realitky

Prachnerova, Praha - Košíře

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Prodáme rohový komerční pozemek 198 m2 v k.ú. Praha 5 Košíře. Je perfektně situován přímo na sjezdu z Hřebenek na křižovatce Práchnerova a Hlaváčkova. Jednáte přímo s vlastníkem.
Existující vyjádření z 03/2012 Stavebního úřadu Prahy 5 na výstavbu polyfunkčního domu o 2 podzemních, 7 nadzemních a 2 podkrovních patrech. Celková výtěžnost pronajimatelné či...
Prodáme rohový komerční pozemek 198 m2 v k.ú. Praha 5 Košíře. Je perfektně situován přímo na sjezdu z Hřebenek na křižovatce Práchnerova a Hlaváčkova. Jednáte přímo s vlastníkem.
Existující vyjádření z 03/2012 Stavebního úřadu Prahy 5 na výstavbu polyfunkčního domu o 2 podzemních, 7 nadzemních a 2 podkrovních patrech. Celková výtěžnost pronajimatelné či k prodeji určené plochy je přes 1100 m2. Územní rozhodnutí a stavební povolení bude posuzováno jako stavba v proluce.
Velmi variabilní využití ploch od obchodů a showrooms přes kanceláře až po byty. Komorní velikost objektu je přímo předurčena pro malé moderní unity, které na trhu prakticky chybí. Při současné ekonomické situaci se nově vznikající či zmenšující se firmy asi jen těžko budou stěhovat do kancelářských monster kde plochy začínají na 700 m2.
Kupní cenu lze rozdělit na polovinu teď a polovinu do 2 let, ale nejpozději před zahájením stavby, popřípadě je možné vzít protiúčtem byt, či jinou nemovitost oproti druhé části platby.
Napište si prosím pro ekonomický rozbor stavby na náš email.
Taktéž nabízíme realitnim kancelářím provizi ve výši 3% z kupní ceny.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
198 m²
cena:
11.500.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více