Pronájem kanceláře 3+1 bez realitky

Národní, Praha - Staré Město

https://www.bezrealitky.cz/id/273224
Pronájem kanceláře 66 m² bez realitky, Národní, Praha - Staré Město, hlavní foto
Cena:
19.800 Kč + 3.500 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Naše společnost Vám nabízí nebytové prostory o velikosti 66,00 m² v objektu nacházející se v samém srdci Prahy, na rohu ulic Národní a Perlová. Tato monumentální neorenesanční stavba byla postavena v letech 1865 - 1866 a v současnosti je zapsána v seznamu nemovitých kulturních památek a nachází se v pražské památkové rezervaci, památka UNESCO. Celé přízemí je...
Naše společnost Vám nabízí nebytové prostory o velikosti 66,00 m² v objektu nacházející se v samém srdci Prahy, na rohu ulic Národní a Perlová. Tato monumentální neorenesanční stavba byla postavena v letech 1865 - 1866 a v současnosti je zapsána v seznamu nemovitých kulturních památek a nachází se v pražské památkové rezervaci, památka UNESCO. Celé přízemí je využito jako obchodní prostory, ostatní prostory objektu jsou využívány jako byty a kanceláře. Objekt prochází postupnou obnovou, v letech 2000 - 2001 byla kompletně zrestaurována pasáž objektu, následně byly vyměněny vodorovné rozvody vody (vč. obnovy společných sociálních zařízení), oprava fasády objektu a byla vyměněna střešní krytina.
Nabízené prostory zahrnují 3 kanceláře s kuchyňkou se samostatným vstupem ze společné chodby ve 3. patře. Cena nájmu: 19 800,- Kč za měsíc resp. 300,- Kč za m²/měsíc; nájmy jsou osvobozeny od DPH. Zálohy na služby: 3.500,- Kč. Vyúčtování služeb dle skutečnosti, každoročně do 20. ledna. Jistota: ve výši 2 měsíčních nájmů a 2 měsíčních záloh na služby. Doba nájmu: na dobu neurčitou. Dostupnost městskou hromadnou dopravou: metro trasa B - stanice Můstek; metro trasa A - stanice Můstek; tramvaj - stanice Národní třída, Vodičkova
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
273224
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Kancelář
dispozice:
3+1
plocha:
66 m²
cena:
19.800 Kč
poplatky:
3.500 Kč
typ vlastnictví:
Obecní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
3
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více