Prodej domu 2+kk bez realitky

Libáň, Královéhradecký kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/309473
Prodej domu 240 m² bez realitky, Libáň, Královéhradecký kraj, hlavní foto
Cena:
350.000 Kč + 10.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Domek je určen k rekonstrukci. Skvělá investice do bydlení nebo i rekreační objekt pro šikovné kutily, kteří se těší si domek dodělat podle svého. Stav objektu - cihlová stavba, z větší části vnitřní zdi jsou hrubě omítnuty, střecha zachovalý stav-není nezbytná výměna, okapy výměna ano. K objektu patří zahrada v soukromí. Veškeré inženýrské sítě...
Domek je určen k rekonstrukci. Skvělá investice do bydlení nebo i rekreační objekt pro šikovné kutily, kteří se těší si domek dodělat podle svého. Stav objektu - cihlová stavba, z větší části vnitřní zdi jsou hrubě omítnuty, střecha zachovalý stav-není nezbytná výměna, okapy výměna ano. K objektu patří zahrada v soukromí. Veškeré inženýrské sítě (elektrika,plyn,kanalizace) jsou u pozemku, přípojka vody v domě. Pro napojení na kanalizaci není třeba vlastní čistička/septik, město má ČOV. RK NEKONTAKTUJTE.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
309473
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
2+kk
plocha:
240 m²
cena:
350.000 Kč
poplatky:
10.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
energetická třída:
G
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více