Prodej domu 1.128 m² bez realitky

-, Česká Kamenice - Kerhartice, Ústecký kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Dům je umístěn v JV části obce Nový Oldřichov, jedná se o jednopodlažní rodinný dům 2 1 s podkrovím a půdním prostorem bez podsklepení. Dispozice: kryté zádveří, chodba, kuchyň, pokoj, koupelna, dílna s kotelnou a 2 sklady; podkroví: chodba, pokoj, 2 komory a půdní prostor. Obvodové zdivo je z části kamenné a cihlové, podlahy prkenné a betonové. Vytápění kotlem...
Dům je umístěn v JV části obce Nový Oldřichov, jedná se o jednopodlažní rodinný dům 2 1 s podkrovím a půdním prostorem bez podsklepení. Dispozice: kryté zádveří, chodba, kuchyň, pokoj, koupelna, dílna s kotelnou a 2 sklady; podkroví: chodba, pokoj, 2 komory a půdní prostor. Obvodové zdivo je z části kamenné a cihlové, podlahy prkenné a betonové. Vytápění kotlem na tuhá paliva, v domě je rozvod elektřiny (220 380V), teplé a studené vody do kuchyně i koupelny, možnost připojení se do obecní plynové sítě. K domu přísluší samostatně stojící cihlová kůlna, bývalá stodola. Zastavěná plocha činí 1128 m2 zahrada o výměře 3325 m2.
K pozemku vede místní komunikace se štěrkovým povrchem. Dům je díky své poloze a klidné lokalitě vhodný pro rekreaci a po úpravě i na celoroční pobyt. Umístění pozemku na kopci poskytuje nádherný výhled až za hranice Německa. Dopravní dostupnost autobusem.
Nepřeji si, aby mne kontaktovali realitní egenti a kanceláře!
Kontakt: 739520178

K nastěhování: 1/8/2008
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
2+1
plocha:
1.128 m²
cena:
1.900.000 Kč
typ vlastnictví:
Ostatní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více