Prodej rekreačního objektu 15.600 m² bez realitky

Luhačovice, Zlínský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Chata Luhačovice s pozemky a lesem
V lokalitě Luhačovice - Branka (Zálužní) se k prodeji nabízí větší pozemky o celkové výměře 15.600 m2, z toho : zast. plocha 31 m2, ovocný sad 4.616 m2, zahrada 2.268 m2 a lesní pozemek 8.685 m2.
Na zastavěné ploše je umístěna chata jejíž spodní část je zděná (kámen + beton), další 2 podlaží jsou dřevěná. Ve spodní části...
Chata Luhačovice s pozemky a lesem
V lokalitě Luhačovice - Branka (Zálužní) se k prodeji nabízí větší pozemky o celkové výměře 15.600 m2, z toho : zast. plocha 31 m2, ovocný sad 4.616 m2, zahrada 2.268 m2 a lesní pozemek 8.685 m2.
Na zastavěné ploše je umístěna chata jejíž spodní část je zděná (kámen + beton), další 2 podlaží jsou dřevěná. Ve spodní části chaty (1.PP) je krytý vstup do kuchyně, ke které patří menší sklep, a do dílny. Do dřevěné obytné části chaty je vstup z kryté verandy. V 1. NP je předsíň, WC se sprchovým koutem a 1 obytná místnost s kachlovými kamny. Z této místnosti vede dřevěné schodiště do větší podkrovní ložnice s lodžií. Chata je vybavena starším klasickým nábytkem.
U chaty je zastřešené posezení a ohniště. Na pozemku u lesa je dřevěný seník (cca 30 m2), ve kterém je umístěna okružní pila na pojezdu (malý katr) na zpracování dřeva z vlastního smíšeného lesa.
Do chaty je přiváděna kvalitní voda z lesní studánky s rozvody na zalévání po části pozemku. Dalším zdrojem kvalitní vody je studna na vlastním pozemku nedaleko chaty. Odpady jsou řešeny septikem s trativodem. Elektřina 220/380V.
V oploceném sadu je cca 45 ovocných stromů, převážně jabloně a švestky. U chaty je starší skleník s nerez zásobníkem vody na zalévání. Místo je dobře dostupné po celý rok, při použití auta s pohonem 4x4 zcela bez problémů i v zimě.
Pozemky s chatou se nabízí jako celek. V případě potřeby může nový vlastník pozemky rozdělit (např. na 2-3 pozemky po cca 1500 - 2500 m2) a na každém z pozemků může, v souladu s územním plánem obce Luhačovice, vystavět nové rekreační objekty se zastavěnou plochou až 150 m2 !!!
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Rekreační objekt
dispozice:
Ostatní
plocha:
15.600 m²
cena:
2.690.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Vybavený
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více