Pronájem nebytového prostoru 20 m² bez realitky

Riegrovo náměstí, Poděbrady, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Naše společnost DŮM ZDRAVÍ "U Pramene" nabízí v centru Poděbrad v blízkosti lázeňské kolonády pronájem ordinací a prostor souvisejících se zdravotními, kosmetickými a výživovými službami. Dle Vaší potřeby můžeme nabídnout prostory užitné podlahové plochy od 14 m2 do 66 m2, k pronájmu ordinací či prostor náleží také čekárna a sociální zařízení....
Naše společnost DŮM ZDRAVÍ "U Pramene" nabízí v centru Poděbrad v blízkosti lázeňské kolonády pronájem ordinací a prostor souvisejících se zdravotními, kosmetickými a výživovými službami. Dle Vaší potřeby můžeme nabídnout prostory užitné podlahové plochy od 14 m2 do 66 m2, k pronájmu ordinací či prostor náleží také čekárna a sociální zařízení.

Čtyřpodlažní bezbariérová budova je nově zrekonstruována moderními technologiemi a díky tomu nabízí velmi komfortní a také úsporné prostředí jak pro zaměstance, tak i pro klienty. V budově se již nachází ordinace očního lékaře, gynekologie, optika a v přízemí budovy se také nachází zavedená lékárna.

Cena pronájmu se odvíjí od velikosti prostor.

Pokud byste chtěli pro své pacienty zajistit nové,moderní prostory (se samozřejmostí bezbariérového přístupu) a pro sebe a váš personál využít nadstandardního vybavení, neváhejte nás kontaktovat pro bližší informace.

Kontaktní osoba: Kristýna Koděrová
mob. telefon: 606 560 588
e-mail: kristyna.koderova@dzupramene.cz
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
Ostatní
plocha:
20 m²
cena:
8.600 Kč
poplatky:
1.300 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
4
balkón:
Ano
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více