Pronájem nebytového prostoru Ostatní bez realitky

Okružní, Plzeň - Božkov, Plzeňský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/406830
Pronájem nebytového prostoru 1.200 m² bez realitky, Okružní, Plzeň - Božkov, Plzeňský kraj, hlavní foto
Cena:
1.500 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Pronájem nebytových prostor - Kanceláře, Sklady, Drobná výroba, Parkovací stání na uzavřeném dvoře. Pronajmeme nadstandardně zrekonstruované prostory v historické budově poplužního dvora. K dispozici je více než 1200 m2 prostor dělitelných do menších prostor se samostatným vstupem. Všechny prostory jsou vytápěny ze dvou plynových kotelen s týdenním programem, jsou...
Pronájem nebytových prostor - Kanceláře, Sklady, Drobná výroba, Parkovací stání na uzavřeném dvoře. Pronajmeme nadstandardně zrekonstruované prostory v historické budově poplužního dvora. K dispozici je více než 1200 m2 prostor dělitelných do menších prostor se samostatným vstupem. Všechny prostory jsou vytápěny ze dvou plynových kotelen s týdenním programem, jsou vybaveny strukturovanou kabeláží 100 Mbps, přístupem k Internetu, možností pevné telefonní linky, kamerovým a zabezpečovacím systémem. Všechny prostory jsou vybaveny nadstandardními obklady a dlažbami, dřevěnými dveřmi, zálohovaným zdrojem napájení a dalšími nadstandardními prvky. K dispozici je celá řada sociálních zařízení, kuchyňky, koupelna se sprchou. Ve skladovacích prostorách je k dispozici zimní box pro mytí osobních vozidel, montážní šachta. V objektu je pokoj vybavený pro noční žurnální službu. Objekt je vhodný pro jednoho až 5 nájemců, k dispozici je správce pro drobnou údržbu. Objekt má k dispozici 16 parkovacích míst na vlastím dvoře odděleném od ulice zdí, je možný vjezd až 5 tunových vozidel (malá nákladní auta, dodávky apod.), Cena pronájmu je dána požadovanou dispozicí a typem prostor a požadovanými službami (odvoz odpadu, úklid, údržba, IT služby). Spotřeba energií (el. energie - podružná měření, plyn - poměrový odečet spotřebovaného plynu dle podlahové plochy). Uvedená cena je cena z 1m2 podlahové plochy pro menší prostory (při větším množství sleva). Objekt je vzdálen 200m od konečné trolejbusu MHD a 3km od dálničního přivaděče D5. V objektu v současné době působí jeden nájemce (e-shop). Nájemné placené na měsíční bázi (kauce 1x nájem). Smlouva na dobu neurčitou, výpovědní lhůta 2 měsíce.

Cena za pronájem kancelářských ploch 1500 Kč/m2
Cena za pronájem skladovacích ploch 950 Kč/m2
Cena za pronájem ostatních ploch 650 Kč/m2
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
406830
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
Ostatní
plocha:
1.200 m²
cena:
1.500 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více