Prodej domu 114 m² bez realitky

Šrámkova, Liberec, Liberecký kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Výstavba velmi pěkného rodinného domu splňujícího všechny požadavky moderního bydlení na klíč.
Stavební pozemek je orientovaný na jih,(celý den slunce) o výměře 462 m² v ulici Šrámkova, kde není prakticky téměř žádný provoz. Dle územního plánu bydlení čisté (pro výstavbu rodinného domu). Dobrá občanská vybavenost. (škola, školka, Globus, MHD) Nabídka na...
Výstavba velmi pěkného rodinného domu splňujícího všechny požadavky moderního bydlení na klíč.
Stavební pozemek je orientovaný na jih,(celý den slunce) o výměře 462 m² v ulici Šrámkova, kde není prakticky téměř žádný provoz. Dle územního plánu bydlení čisté (pro výstavbu rodinného domu). Dobrá občanská vybavenost. (škola, školka, Globus, MHD) Nabídka na stavbu RD obsahuje:
Základovou desku, nosné zdivo a příčky (porotherm), konstrukci střechy, střešní krytinu (Bramac), stropy, schodiště, klempířské konstrukce, vnitřní omítky, plastová okna,dveře, vnější zateplená omítka (6cm polystyren, obklady, dlažby a podlahové krytiny (plovoucí podlaha), malby bílou barvou, zařizovací předměty do koupelen, kompletní elektroinstalace, vytápění a vodoinstalace.
Nabídka na stavbu RD neobsahuje:
Individuální podmínky zakládání, zpevnění plochy a přístupové komunikace, zahradní úpravy a oplocení, zařízení staveniště, kuchyňskou linku, krb, hromosvod, okapové chodníčky, odvedení či uskladnění dešťové vody a nadstandardní stavební materiály a prvky.
Cena včetně pozemku
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
5+kk
plocha:
114 m²
cena:
3.600.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
podlaži:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více