Pronájem bytu 2+kk • 48 m² bez realitkyMadridská, Praha - Vršovice
Máte o nabídku zájem?
Ušetřete 14 500 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.
Velmi pěkný byt po rekonstrukci s retro prvky, dvě místnosti s vlastním vchodem z předsíně, velmi světlý, orientovaný na jih. Výhled na panorama směrem na Nuselský most. 4. patro, 2 x akumulační kamna, lze je nastavit na velmi úsporný režim. Předsíň s kuchyňským koutem, nová vana, bojler, nové WC, nové plovoucí podlahy. Lednička a automatická pračka k dispozici. Byt je vhodný pro mladší uživatele, bez výtahu. Ulice klidná, okna do vnitrobloku do zeleně.
Dostupnost MHD do 5 minut tramvaj 21, 22, 4 nebo Bus 135, 101. Samoobsluhy, večerky, restaurace, bankomaty, lékárna, kavárny v dosahu stovek metrů.
Poplatky za služby 1300 za osobu. Náklady na elektřinu 2000 hradí nájmník.
Prosím bez psa.
Parametry nemovitosti
| Stáří | Nad 50 let |
|---|---|
| Stav | Velmi dobrý |
| Dispozice | 2+kk |
| Podlaží | 4. podlaží z 4 |
| Vytápění | Elektrické |
| Vlastnictví | Osobní |
| Umístění | Klidná část |
| Cena za jednotku | 302,08 Kč / m2 |
| Dostupné od | 1. 6. 2026 |
|---|---|
| Konstrukce budovy | Cihla |
| Vybaveno | Částečně |
| Provedení | Standardní |
| Číslo inzerátu | 414096 |
| PENB | C - Úsporná |
| Užitná plocha | 48 m² |
Co tato nemovitost nabízí?
| MHD 2 minuty pěšky |
V okolí nemovitosti najdete
Máte o nabídku zájem?