Prodej pozemku bez realitky

Dolany u Kladna, Středočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/429547
Prodej pozemku 1.297 m² bez realitky, Dolany u Kladna, Středočeský kraj, hlavní foto
Cena:
1.700.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Pozemek má veškeré inženýrské sítě voda, plyn ,elektro , kanalizace,pozemek je rovný situován jihi západně o velikosti 1000 m2 je součástí obce V .Přítočno s velmi dobrou dopravní obslužností . Kladno vzdáleno cca 3km, pozemek je samostatný zahrnut v územním plánu jako stavební pro výstavbu RD s 2 podlažími není součástí satelitu ale je v hezké klidné částí...
Pozemek má veškeré inženýrské sítě voda, plyn ,elektro , kanalizace,pozemek je rovný situován jihi západně o velikosti 1000 m2 je součástí obce V .Přítočno s velmi dobrou dopravní obslužností . Kladno vzdáleno cca 3km, pozemek je samostatný zahrnut v územním plánu jako stavební pro výstavbu RD s 2 podlažími není součástí satelitu ale je v hezké klidné částí obce .Na pozemku se dá okamžitě stavět .Pozemek je oplocen a povrchově oset travinou , v sousedství se nachází louka přístupná pro pejskaře v obci obchod škola hřiště vyžití snadná dostupnost Kladna cca 5.min a Prahy cca 15.min po dálnici K.Vary -Praha Další informace na Mobil 732554525 nebo mail zamecnictvimkopecky@seznam.cz Pozemek je okamžitě k prodeji .Dle nového zákona je dan s převodu povinen uhradit kupujicí tuto dan jsme od ceny pozemku odečetli.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
429547
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
1.297 m²
cena:
1.700.000 Kč Chci hypotéku
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
vybavení:
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více