Pronájem nebytového prostoru 105 m² bez realitky

Trojanova, Praha - Nové Město

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízíme k pronájmu nebytový prostor v podkroví v 5. patře činžovního domu. Nájemní prostor se skáldá z 5 místností a příslušenství (malá kuchyňka bez ledničky, toaleta a sprchový kout) o výměře 105 m2. Kromě podkroví jsou v domě pouze bytové jednotky. Výtah je maximálně pro dvě osoby a končí ve čtvrtém patře. Nájem by byl stanoven na jeden rok s částkou...
Nabízíme k pronájmu nebytový prostor v podkroví v 5. patře činžovního domu. Nájemní prostor se skáldá z 5 místností a příslušenství (malá kuchyňka bez ledničky, toaleta a sprchový kout) o výměře 105 m2. Kromě podkroví jsou v domě pouze bytové jednotky. Výtah je maximálně pro dvě osoby a končí ve čtvrtém patře. Nájem by byl stanoven na jeden rok s částkou 18000 Kč měsíčně + služby (cca 600 Kč na osobu) s tříměsíční výpovědní lhůtou. V případě dodržení nájemních podmínek je možné smlouvu prodloužit. Elektřinu a plyn si platí nájemce zvlášť sám (poplatky vychází cca na 3500 Kč měsíčně). Podmínkou pronájmu je úhrada prvního nájmu a vratné kauce ve výši jednoho měsičního nájmu majiteli nemovitosti při podpisu smlouvy.

Nebytový prostor se nachází v blízkosti Karlova náměstí. Metro trasa B - Karlovo náměstí (vstup z Palackého náměstí) cca 2 min. Tram zastávka Palackého náměstí cca 2 min. Tram zastávka Karlovo náměstí cca 5 min.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
5+kk
plocha:
105 m²
cena:
18.000 Kč
poplatky:
600 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
5
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více