Inzerát již není v nabídce

Podobné nabídky jako tato nemovitost

  • Pronájem
  • Byt
  • 3+1, 3+kk, 4+1, 4+kk

Zobrazit všechny nabídky

Zobrazit všechny nabídky

Pronájem bytu 3+kk • 92 m² bez realitky

Rezervováno
K Náhonu, Praha - HloubětínMHD 5 minut pěšky • Vybaveno • Výtah • Sklep • Garáž • Terasa

Měsíční nájemné39 000 Kč

Základní nájemné33 000 Kč
Poplatky za energie6 000 Kč
Vratná kauce61 999 Kč

Pronájem velmi prostorného plně vybaveného rezidenčního 3+KK o 92 m2 +terasa + sklep, byt je umístěn v budově v uzavřeném objektu 6 bytových domů na klidném místě v zeleni - soukromí, výborná dostupnost tramvaje a Metra, kryté garážové stání dostupné z bytu výtahem, 24 hod ostraha a recepce, poplatky jsou uvedeny včetně spotřeby teplé a studené vody v jednotce a včetně služeb SVJ , byt i velmi pěkná terasa s výhledem do zeleně a přírody, bezpečnostní vstupní dveře, okna s bezpečnostními foliemi, min doba pronájmu 12 měsíců, volné od 1.9.22, plně vybaveno , zastávka tram 150 m, metro 350 m, v blízkosti velkého parku a nové cyklostezky, klidné místo, fitness 300 m, vnitřní a venkovní bazén se slanou a sladkou vodou 300 m, TV anténa a internet zásuvka: zavedeny. Druhé kryté parkovací stání možné za poplatek. Vhodný pro 2 - 3 osoby . Bez domácích mazlíčků, byt je nekuřácký. Pronájem přímo od majitele. Velmi pěkný a čistý byt, komfortní bydlení v zeleni a parku, doporučujeme, RK prosím nevolat!!

Rental of very spacious fully equipped residential 3+KK about 92 m2 +terrace + cellar, apartment is located in a closed campus of 6 apartment buildings located in a quiet place in the countryside - privacy, near tram and metro, covered garage parking available from the apartment by elevator, 24 hours security and reception, fees are given including hot and cold water consumption in the unit and including SVJ services, apartment and terrace with views of greenery and nature, safety entrance door, windows with safety foils, min rental period 12 months, free from 1.9.22, fully equipped , tram stop 250 m, metro 450 m, close to a large park and new bike path, quiet place, fitness 300 m, indoor and outdoor pool with salt and fresh water 400 m, TV antenna and internet socket: introduced. Second covered parking space possible for a fee. Suitable for 2 - 3 people . Without pets, the apartment is non-smoking. Rental directly from the owner. Real estate agency please do not call!!

Parametry nemovitosti

Číslo inzerátu432655
Dispozice3+kk
Dostupné od1. 9. 2022
VlastnictvíOsobní
PENBB
VytápěníVzdálené
Plocha92
VybavenoVybaveno
Podlaží3
Typ budovyCihla
StáříDo 10 let
ProvedeníLuxusní

Co tato nemovitost nabízí?

Terasa
Výtah
MHD 2 minuty autem
Sklep
Garáž

V okolí nemovitosti najdete

Odebírejte novinky z realitního trhu

Tato stránka je chráněna technologií reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google