Prodej rekreačního objektu 2+1 bez realitky

Černošice, Středočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/438206
Prodej rekreačního objektu 21 m² bez realitky, Černošice, Středočeský kraj, hlavní foto
Cena:
250.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Prodám chatu v osobním vlastnictví bez břemen a "zátěží", o výměře 21 m2, s vlastním pozemkem o výměře 453 m2, v obci Černošice - Mokropsy. Chata se nachází pod osadou Slunečná, ve svahu nad Berounkou mimo záplavové území. Do chaty je zavedena elektřina, záchod řešen chemicky. Do chaty není přívod vody, my byli vždy dohodnuti se sousedem a vodu měli...
Prodám chatu v osobním vlastnictví bez břemen a "zátěží", o výměře 21 m2, s vlastním pozemkem o výměře 453 m2, v obci Černošice - Mokropsy. Chata se nachází pod osadou Slunečná, ve svahu nad Berounkou mimo záplavové území. Do chaty je zavedena elektřina, záchod řešen chemicky. Do chaty není přívod vody, my byli vždy dohodnuti se sousedem a vodu měli napojenou od něj (záleží na dohodě mezi Vámi a jím - to už bude na Vás). Chata má malý venkovní dřevník - kolnu. Chata sestává ze 3 malých místností - veranda, kuchyň a ložnice. Na chatu nikdo nejezdí, takže bude nutná rekonstrukce. Pozemek je terasovitý, toho času zarostlý a neoplocený. K chatě je přístup buď shora po schodech dolů z osady Slunečná (lepší varianta), kde můžete nechat své auto nebo zdola od louky u Berounky (kde můžete také zaparkovat) - pro fyzicky zdatné. Na prohlídku chaty pojedeme společně po dohodě.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
438206
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Rekreační objekt
dispozice:
2+1
plocha:
21 m²
cena:
250.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více