Pronájem kanceláře 5+1 bez realitky

Jungmannova, Praha - Nové Město

https://www.bezrealitky.cz/id/439616
Pronájem kanceláře 130 m² bez realitky, Jungmannova, Praha - Nové Město, hlavní foto
Cena:
52.000 Kč + 7.800 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Naše společnost Vám nabízí samostatný komplex kanceláří s vlastním zázemím a se dvěmi terasami v objektu nacházející se v samém srdci Prahy, v paláci Adria. Objekt paláce Adria je významnou architektonickou dominantou a byl postaven v letech 1923 - 1924. V současnosti je zapsán v seznamu nemovitých kulturních památek a nachází se v pražské památkové rezervaci,...
Naše společnost Vám nabízí samostatný komplex kanceláří s vlastním zázemím a se dvěmi terasami v objektu nacházející se v samém srdci Prahy, v paláci Adria. Objekt paláce Adria je významnou architektonickou dominantou a byl postaven v letech 1923 - 1924. V současnosti je zapsán v seznamu nemovitých kulturních památek a nachází se v pražské památkové rezervaci, památka UNESCO. Jedenáctipodlažní budova paláce Adria nepravidelného lichoběžníkového tvaru zaujímá velmi exponované místo na nároží Národní třídy a Jungmannovy ulice, které spojuje pasáž v domě. Komplex se skláda z pěti kanceláří s klimatizací, malé chodby, kuchyňky s myčkou, toalet a dvou vekých teras. Vyúčtování služeb dle skutečnosti, každoročně do 20. ledna. Jistota: ve výši 2 měsíčních nájmů a 2 měsíčních záloh na služby. Doba nájmu: na dobu neurčitou. Nepožadujeme provizi, pronájem přímo od majitele. Nájemné je osvobozeno od DPH, zálohy na služby jsou uvedeny včetně DPH. Dostupnost městskou hromadnou dopravou: metro trasa B - stanice Můstek; metro trasa A - stanice Můstek; tramvaj - stanice Národní třída, Vodičkova.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
439616
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Kancelář
dispozice:
5+1
plocha:
130 m²
cena:
52.000 Kč
poplatky:
7.800 Kč
typ vlastnictví:
Obecní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
7
balkón:
Ne
terasa:
Ano
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více