Prodej rekreačního objektu 50.000 m² bez realitky

Nechvalice - Chválov, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

NA PRODEJ - Nabízíme k prodeji 20 let zavedený penzion s agro-turistickou farmou jižně od Prahy, na pomezí okresů Příbram, Benešov a Tábor, v krásné klidné lokalitě na samotě u lesa. Areál má celkem 3 nezávislé bytové jednotky a sestává z hlavního objektu - v přízemí vybavené ubytování pro 20 osob, sklep cca 150m2 + HACCP schválená kuchyň, byt v prvním patře...
NA PRODEJ - Nabízíme k prodeji 20 let zavedený penzion s agro-turistickou farmou jižně od Prahy, na pomezí okresů Příbram, Benešov a Tábor, v krásné klidné lokalitě na samotě u lesa. Areál má celkem 3 nezávislé bytové jednotky a sestává z hlavního objektu - v přízemí vybavené ubytování pro 20 osob, sklep cca 150m2 + HACCP schválená kuchyň, byt v prvním patře 7+kk, dále samostatný objekt s ubytováním pro 10 osob v 1.patře ( 3+kk ) a v přízemí 3 boxy pro koně, sedlovna, přípravna a velká cca 80m2 z obou stran průjezdná technická dílna. V areálu se dále nachází jezdecká hala 13 x 32m a dřevěné venkovní boxy pro 20-25 koní, výběh pro psy. Na areál navazuje 5ha pozemků, 3 rybníky, vlastní parkoviště a další pozemky, které se dají dlouhodobě pronajmout.Objekt má vlastní studnu ( vrt ), čističku, elektro přípojku, topení formou vzduch/voda + kotel na tuhá paliva.
Objekt je na prodej bez zvířat, s kompletním vybavením. V případě zájmu o pokračování v provozu penzionu můžeme přenechat klientelu ( provoz 22 let, obsazenost 60% ročně, víkendy + svátky na 2-3 roky dopředu )
Objekt je vhodný k chovu koní, hovězího dobytka, ovcí + dalších zvířat. Dostatek prostor pro malou potravinářskou výrobu ( zpracování mléka, sýrů, masa ) + např. vlastní malý pivovar. Ubytování i další nabídku služeb lze v rámci pozemků rozšířit. V okolí areál Monínec, golfové hřiště Čertovo břemeno a další.
Osobní návštěva vítána, preferujeme přímý prodej bez pomoci realitní kanceláře.
Těšíme se na odpověď.
www.uhoraku.cz
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Rekreační objekt
dispozice:
Ostatní
plocha:
50.000 m²
cena:
12.800.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaži:
0
balkón:
Ano
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více