Pronájem bytu 2+kk, 60 m² bez realitky

Nad Dalejským údolím, Praha - Stodůlky

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Realitní kanceláře nevolat ! -

IHNED K NASTĚHOVÁNÍ -

POPLATKY JSOU včetně elektřiny a internetu ! -

Pronájem bytu 2+kk - 52m² + 8m² balkón, Nad Dalejským údolím, Praha 5 - Stodůlky-
Nabízím k dlouhodobému pronájmu luxusní byt s přímým výhledem do Dalejského údolí. Velmi světlý, prostorný, zařízený byt 2+kk leží ve druhém patře třípodlažního domu....
Realitní kanceláře nevolat ! -

IHNED K NASTĚHOVÁNÍ -

POPLATKY JSOU včetně elektřiny a internetu ! -

Pronájem bytu 2+kk - 52m² + 8m² balkón, Nad Dalejským údolím, Praha 5 - Stodůlky-
Nabízím k dlouhodobému pronájmu luxusní byt s přímým výhledem do Dalejského údolí. Velmi světlý, prostorný, zařízený byt 2+kk leží ve druhém patře třípodlažního domu. Skládá se z obývacího pokoje, kuchyňského koutu s linkou, velké pohodlné ložnice a komory. V bytě jsou dřevěná francouzská okna. Koupelna je plně zařízená. V bytě je naistalován bezpečnostní sytém. Z balkonu je překrásný výhled do Dalejského údolí. V ceně je zahrnuté parkovací stání v podzemní garáži. Kauce 2 měsíční nájmy.
O rezidenci.
Luxusní rezidence Dalejský park byla postavena největší českou developerskou společností Central Group ve 2. polovině roku 2009 a navazuje na projekt Nové Stodůlky. Nachází se u Dalejského a Prokopského údolí. Rezidenci tvoří šest architektonicky unikátně řešených domů. Nejbližší stanice metra Lužiny je 950 m od domu a autobusová zastávka ve vzdálenosti 500 m od domu. V okolí jsou mateřské školky a školy, nákupní centra (Metropole Zličín, Galerie Nové Butovice nebo OC Lužiny). Nově postavené sportovní centrum JEREMI je vzdáleno 400 m. Údolí Prokopského potoka, na kterém byla v 80. letech vybudována umělá vodní nádrž (tzv. Nepomucký rybník), je nejoblíbenějším místem k rekreaci a odpočinku obyvatel Stodůlek.
zobrazit celý popis
Real estate agents - please do not call !-

READY TO MOVE IN -

CHARGES ARE INCLUDING elektricity and internet ! -

Luxury 1 bedroom apartment for lease - 52m² + 8m² balcony, Nad Dalejským údolím, Praha 5 - Stodůlky-
We offer long-term lease of a luxury apartment with a direct view to Dalejské valley. Very bright, spacious, furnished apartment with 2 bedrooms is located on the 2nd...
Real estate agents - please do not call !-

READY TO MOVE IN -

CHARGES ARE INCLUDING elektricity and internet ! -

Luxury 1 bedroom apartment for lease - 52m² + 8m² balcony, Nad Dalejským údolím, Praha 5 - Stodůlky-
We offer long-term lease of a luxury apartment with a direct view to Dalejské valley. Very bright, spacious, furnished apartment with 2 bedrooms is located on the 2nd floor of 3 floor building. It consists of a living room, kitchen, a comfortable bedroom and storeroom. There are wooden French windows. The bathroom is fully furnished. The alarm/safety system is installed. The balcony has a beautiful view of the Dalejské valley. The rent includes a parking space in the underground garage. Deposit 2 monthly rent.

About residence
Luxury residences Dalejsky park was built by the company Central group (The biggest developer in the Czech republic) in the second half of 2009 as extension of the project New Stodulky. It is located at Dalejské and Prokop valley. Residence consist of 6 architerturally unique buildings. The nearest metro station Lužiny is 950 m away and a bus stop 500 metres away from the house. In the vicinity are kindergartens and schools, shopping centres (Metropol Gallery Butovice or Lužiny). The newly bulit sports center JEREMI is 400 m away. Prokopské creek valley, which was bulit in the 80s artificial water reservoir (ie. Nepomuk Pond), is a favorite place for recreation and rest of the population Stodůlky.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
2+kk
plocha:
60 m²
cena:
15.000 Kč
poplatky:
4.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Nízkoenergetický
vybavení:
Vybavený
podlaži:
2
balkón:
Ano
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více