Prodej nebytového prostoru Ostatní bez realitky

Opava-Předměstí, Moravskoslezský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/444005
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Nabízíme k prodeji administrativní budovu, která je složená ze 14 mobilních kontejnerů. Prostorová dispozice budovy je důmyslně a elegantně vyřešená, skládá se z přízemí a 1.NP. Budova nabízí 8 kanceláří , místnost pro sklad, kuchyňku, sociální zázemí včetně toalet zvlášť pro muže a ženy, chodbu spojující jednotlivé místnosti. Tímto budova vytváří...
Nabízíme k prodeji administrativní budovu, která je složená ze 14 mobilních kontejnerů. Prostorová dispozice budovy je důmyslně a elegantně vyřešená, skládá se z přízemí a 1.NP. Budova nabízí 8 kanceláří , místnost pro sklad, kuchyňku, sociální zázemí včetně toalet zvlášť pro muže a ženy, chodbu spojující jednotlivé místnosti. Tímto budova vytváří moderní a reprezentativní zázemí pro sídlo firmy. Budova je zateplená , standartně splňuje tepelné izolační nároky, disponuje ústředním vytápěním včetně vlastního kotle. Rovněž je v budově zajištěn rozvod teplé a studené vody. Stáří tohoto objektu činí 9 let a budova je pečlivě udržovaná, jak ilustruje přiložená fotodokumentace. V případě zájmu je možné budovu prodat také s veškerým vybavením.(viz. foto)
Tento objekt nepodléhá standartnímu stavebnímu řízení . V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
444005
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
Ostatní
plocha:
180 m²
cena:
549.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Částečně
podlaží:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více