Prodej pozemku bez realitky

Sládečkova, Ostrava - Michálkovice, Moravskoslezský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/447820
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Prodej stavebního pozemku o výměře 4887 m2 s rodinným domem 3+1 k rekonstrukci. Pozemek je mírně svažitý, dům je přízemní o třech pokojích, kuchyni, předsíni a koupelnou s WC. Přípojky inženýrských sítí (voda a elektřina) jsou k dispozici přímo na pozemku (v domě), plyn je na hranici u příjezdové komunikace. Na pozemku je k dispozici i vlastní studna a jímka u...
Prodej stavebního pozemku o výměře 4887 m2 s rodinným domem 3+1 k rekonstrukci. Pozemek je mírně svažitý, dům je přízemní o třech pokojích, kuchyni, předsíni a koupelnou s WC. Přípojky inženýrských sítí (voda a elektřina) jsou k dispozici přímo na pozemku (v domě), plyn je na hranici u příjezdové komunikace. Na pozemku je k dispozici i vlastní studna a jímka u domu. Velikost pozemku nabízí více možností využití: rozparcelování na stavbu více domů, rekonstrukci stávajícího domu a přístavbu dalšího nebo rekonstrukci původní stavby a využití pozemku jako rozlehlé zahrady (pro stavbu pergoly, bazénu, výsadbu ovoc. stromů atd.).
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
447820
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
4.887 m²
cena:
2.000.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
vybavení:
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více