Prodej bytu 3+kk bez realitky

Vorařská, Praha - Modřany

https://www.bezrealitky.cz/id/448914
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Nabízíme k prodeji byt o velikosti 125m2 + 18m2 terasa v novostavbě Belárie v Modřanech. Byt v posledním 7. patře s výhledem na řeku, Port62 a Velkou Chuchli vznikl spojením 2+kk a 1+kk. Současná dispozice bytu je 3+kk s velkou šatnou, 2 koupelnami a 2 toaletami. Byt je nadstardantně vybaven Schiller německou moderní kuchyní se spotřebiči Miele /parní troubou, pečící...
Nabízíme k prodeji byt o velikosti 125m2 + 18m2 terasa v novostavbě Belárie v Modřanech. Byt v posledním 7. patře s výhledem na řeku, Port62 a Velkou Chuchli vznikl spojením 2+kk a 1+kk. Současná dispozice bytu je 3+kk s velkou šatnou, 2 koupelnami a 2 toaletami. Byt je nadstardantně vybaven Schiller německou moderní kuchyní se spotřebiči Miele /parní troubou, pečící troubou, kávovarem, mikrovlnou troubou a indukční deskou/ s integrovanou vinotékou a klimatizací v obývacím pokoji. Hlavní koupelna je vybavena JOOP nábytkem s velkým sprchovým koutem a Hans Grohe sprchou s „Rain dance, Rain fall a Air 3jet“ doplňky. V celém bytě instalována okna s trojskly, byt velmi dobře izolován. Na terase je nainstalovaná kazetová markýza W580 švýcarského výrobce s elektrickým ovládáním. K bytu náleží velká komora na patře, 3 garážová stání a 2 sklepy. Dům je zabezpečen čipovým systémem včetně garáže. Komplex Belárie se nachází vedle kancelářské budovy Nestlé a 200m od tramvajové zastávky /3,17,21/, které Vás dovezou do centra za 20 min.
zobrazit celý popis
We offer 125m2 appartment with 18m2 terrace in a Belárie development project in Modřany. Appartment is located on top 7th floor with view to the river, Port 62 a Velká Chuchle. Flat was created by combining 2+kk and 1+kk. Current apparment disposition is 3+kk with big cloakroom, 2 bathrooms and 2 toillets and offers very high standard of living. German kitchen Schiller equipped with Miele...
We offer 125m2 appartment with 18m2 terrace in a Belárie development project in Modřany. Appartment is located on top 7th floor with view to the river, Port 62 a Velká Chuchle. Flat was created by combining 2+kk and 1+kk. Current apparment disposition is 3+kk with big cloakroom, 2 bathrooms and 2 toillets and offers very high standard of living. German kitchen Schiller equipped with Miele kitchen appliances /steam oven, oven, coffee machine, microwave oven and induction hob/ with integrated wine unit and A/C in the living room. Main bathroom is equipped with JOOP furniture with big shower with Hans Grohe „Rain dance, Rain fall and Air 3jet“ accessories. New 3-glass windows installed in the whole appartment with very good isolation features. Swiss cassette marquee W580 is installed on the terrace with electricity control. Spacious pantry is on the corridor close to the appartment, 3 garage places and 2 storage rooms. House is secured with a chip system as well as garages. Belárie project is located next to the Nestlé corporate office and 200m from the tram stop /3,17,21/. You get to the city centre within 20 minutes.
show whole description

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
448914
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
3+kk
plocha:
143 m²
cena:
9.200.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
energetická třída:
B
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Částečně
podlaží:
7
balkón:
Ne
terasa:
Ano
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více