Pronájem nebytového prostoru Ostatní bez realitky

Štěpánská, Praha - Nové Město

https://www.bezrealitky.cz/id/449590
Pronájem nebytového prostoru 302 m² bez realitky, Štěpánská, Praha - Nové Město, hlavní foto
Cena:
0 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Přenechám za odstupné, pronájem zavedené prodejny a samostatného bufet o výměře 235 m2 včetně zázemí, a to vše s veškerým vybavením. K prodejně patří i samostatná kancelář se šatnou a sprchovým koutem, sklepní prostory o výměře 48,5 m2 a garáže o výměře 18 m2 Prodejna se nachází na adrese Štěpánská 1, Praha 2, v blízkosti metra I.P.Pavlova a Karlovo...
Přenechám za odstupné, pronájem zavedené prodejny a samostatného bufet o výměře 235 m2 včetně zázemí, a to vše s veškerým vybavením. K prodejně patří i samostatná kancelář se šatnou a sprchovým koutem, sklepní prostory o výměře 48,5 m2 a garáže o výměře 18 m2 Prodejna se nachází na adrese Štěpánská 1, Praha 2, v blízkosti metra I.P.Pavlova a Karlovo náměstí. Prodejnu přenechám s veškerým vybavením a zbožím. Důvod přenechání, jiné obchodní aktivity.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
449590
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
Ostatní
plocha:
302 m²
cena:
0 Kč
typ vlastnictví:
Obecní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více