Prodej bytu 3+kk bez realitky

Vlnitá, Praha - Braník

https://www.bezrealitky.cz/id/450561
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Prodej poloviny rodinného domu na vlastním pozemku ve skvělé lokalitě s dobrou dopravní dostupností, ke kterému náleží možnost užívat či pronajímat bytovou jednotku o velikosti 70m2, zahradu, půdu, sklepy. K domu náleží vlastní pozemek. Celkem 4 podlaží - 1. sklepy s novými stoupačkami a plynovým kotlem, který vytápí 2. zrekonstruovaný přízemní byt, který je...
Prodej poloviny rodinného domu na vlastním pozemku ve skvělé lokalitě s dobrou dopravní dostupností, ke kterému náleží možnost užívat či pronajímat bytovou jednotku o velikosti 70m2, zahradu, půdu, sklepy. K domu náleží vlastní pozemek. Celkem 4 podlaží - 1. sklepy s novými stoupačkami a plynovým kotlem, který vytápí 2. zrekonstruovaný přízemní byt, který je připraven na pronájem nebo bydlení (kotel připraven i k napojení horního bytu). 3. byt v prvním patře totožný s přízemím, ale zatím nezrekonstruován - v současné době nevyužit - prázdný již 5 let (spolumajitelka je hodně stará a žije na Moravě). 4. Půda která se dá předělat na další bytovou jednotku s výhledem např. na Pražský Hrad. Aktuálně je tedy skvělá možnost mít vlastní bydlení byt s výhodou domu - zahrada, grilování, parkování na pozemku a soukromí - jiní nájemníci nejsou. Aktuálně jako id. 1/2 ale lze udělat prohlášení vlastníka, které jsem zatím ze strategických důvodů neudělal. Dům potřebuje novou fasádu - na kterou lze získat spolufinancování - dotaci nová zelená úsporám. Foto pouze informativně - např. Kuchyň se ještě dokončuje - vinotéka, deska na míru atp.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
450561
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
3+kk
plocha:
70 m²
cena:
7.950.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaží:
1
balkón:
Ano
terasa:
Ano
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více