Prodej domu 5+1 bez realitky

Pastviny u Klášterce nad Orlicí, Pardubický kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/451076
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Prodej se stavebním pozemkem a pastvinami o celkové rozloze 16218 m2. Soubor pozemků (prodáván jako celek) se nachází na lukrativním místě v obci Pastviny v Orlických horách 8 km od města Žamberk. Podle schváleného územního plánu města lze část pozemků (cca 30%) využít k výstavbě rodinných domů, apartmánů, penzionu nebo hotelu či rekreačního objektu. Možnost...
Prodej se stavebním pozemkem a pastvinami o celkové rozloze 16218 m2. Soubor pozemků (prodáván jako celek) se nachází na lukrativním místě v obci Pastviny v Orlických horách 8 km od města Žamberk. Podle schváleného územního plánu města lze část pozemků (cca 30%) využít k výstavbě rodinných domů, apartmánů, penzionu nebo hotelu či rekreačního objektu. Možnost rozšíření stávajícího územního plánu. K nemovitostem vede obecní asfaltová komunikace. Součástí prodeje je rozsáhlá zemědělská usedlost o zastavěné ploše 442 m2 (bývalý statek s obytnou částí 5+1) se stodolu, dílnou a chlévy. Elektřina a voda je zavedena do nemovitosti. Pozemek nabízí krásný výhled do krajiny. Je situován v mírném svahu na úplné samotě v blízkosti vodní nádrže Pastviny (možnost vodních sportů a rybaření) a cca 200 m od lyžařského vleku. V obci je veškerá občanská vybavenost.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
451076
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
5+1
plocha:
16.218 m²
cena:
2.890.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Částečně
podlaží:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více