Prodej bytu 2+kk bez realitky

Za Zelenou liškou, Praha - Krč

https://www.bezrealitky.cz/id/451328
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Prodám byt v OV bez finančních závazků.Nízké náklady na bydlení (2200) včetně služeb,fondu oprav a záloh na vodné a stočné.Byt je v lukrativní poloze mezi metrem Pankrác a Budejovická v klidné lokalitě a zeleni.K bytu patří jedna dvacetina pozemku.Ve fondu oprav má dům cca 3 800 000 na plánované zateplení domu a zbudování výtahu,kdy se cena jednotek atomaticky...
Prodám byt v OV bez finančních závazků.Nízké náklady na bydlení (2200) včetně služeb,fondu oprav a záloh na vodné a stočné.Byt je v lukrativní poloze mezi metrem Pankrác a Budejovická v klidné lokalitě a zeleni.K bytu patří jedna dvacetina pozemku.Ve fondu oprav má dům cca 3 800 000 na plánované zateplení domu a zbudování výtahu,kdy se cena jednotek atomaticky zhodnotí.Plánováno na rok 2017.Prosklená společná lodžie pro dva byty viz přiložený amatérský plánek a fototografie.Jsem přímým majitelem.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
451328
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
2+kk
plocha:
55 m²
cena:
3.500.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
energetická třída:
C
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
4
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více