Prodej domu Ostatní bez realitky

Na Stráni, Český Krumlov, Jihočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/451780
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Prodám dům v Českém Krumlově, na velmi hezkém místě, s výhledem na Vltavu. Dům se nachází mimo zátopovou oblast, ale pozemek vede až dolů k řece. Přízemí domu pochází ze 16. stol., v 18. stol. bylo přistaveno patro a půda. K historii domu se zachovala veškerá dokumentace (na požádání k nahlédnutí). V přízemí se nachází jeden větší(14 m2) a jeden malý pokoj...
Prodám dům v Českém Krumlově, na velmi hezkém místě, s výhledem na Vltavu. Dům se nachází mimo zátopovou oblast, ale pozemek vede až dolů k řece. Přízemí domu pochází ze 16. stol., v 18. stol. bylo přistaveno patro a půda. K historii domu se zachovala veškerá dokumentace (na požádání k nahlédnutí). V přízemí se nachází jeden větší(14 m2) a jeden malý pokoj (8m2), předsíň (6 m2), kuchyň(4,5 m2) , koupelna se sprchovým koutem a samostatné wc; v prvním patře se nachází jeden větší (16,5m2) a jeden menší pokoj (10 m2), koupelna se sprchovým koutem, samostatné wc a kuchyně (9 m2), která je průchozí na půdu, kde se nachází velký obytný prostor (46 m2). K domu patří pozemek nad řekou o rozloze 58 m2 a pozemek 7 m dlouhý a cca 1 m široký, který spojuje pozemek u řeky s pozemkem domu kamenným schodištěm. Od centra města je dům vzdálen asi 5 min. chůze.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
451780
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
Ostatní
plocha:
117 m²
cena:
9.300.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
energetická třída:
C
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Částečně
podlaží:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ano
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více